Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

uzturs bez gaļas

Frivole

perfekts planders

Tak uzēd gaļu un necepās! Ne dzelzs trūkuma, ne bezspēka. Pie tam, vietēja gaļa ir ar mazāku ekoloģisko pēdu, nekā visi jūsu avokado, kvinojas un tamlīdzīgi superfūdi.

perfekts planders negaršo gaļa. nespēju ieēst. avokado arî neēdu.

Es gan visēdājs, bet ar noslieci uz anēmiju. Dvīņu gr laikā katru dienu dzēru granātābolu sulu un lietoju Floradixu ( sīrups). Un man pašai par brīnumu, Fe līmenis un rezerves noturējās normā.

(Vēl- visus Fe saturošos šķidrumus labāk dzert caur salmiņu. )

Kukazhaa

Man ar vienalga vai vegaans,veghetaarietis vai viseedaajs... dzelzs neturaas. Hemoglobiins gandriiz vienmeer ir normas robezhaas, bet ferritiins dziji pagrabaa. ja mr bijushas ilgaakas un stipras, baigi izjuutu. man salaida veenaas peedeejaa pusotraa gadaa 8x 500ml dzelzs sisteemas, lai ferritiinu ciknecik normas robezhaas dabuutu. Neceljas, vai minimali. Jau gribeeja taisiit nezkaadas analiizes, lai sparastu kaapeec man organisms neuznjem dzelzi... un peec pedeejaas ljoti paceelaas. 3kaarshojaas. neviens nezin kaapeec.

un es eedu daudz salaatus, darzenjus, galju (Llopu, siveenu, aknas, mediijumu), olas....

Arii agraa jauniibaa, kad biju ash vegaans (iznjemot Cielavinju, pankuukas un taml)... ghiibu. Un toreiz eedu daudz auzu paarslas, kas dzelzi satur padaudz.

Man beerns piemeeram liidz kaadi 10 gadi praktiski galju/zivis needa, pagarshoja un izspljaava. veghetaarietis taa teikt. Nekaadu probleemu. tagad eed minimaali.

Taa kaa pienjemu ka tam cik un kaa mees katra dzelzi uznjemam un iekraajam, absorbeejam.. ir ljoti ljoti individuaala lieta, kas ir atkariiga no 101 faktora: vecums, dzimums, gruniecibas, mr, gheneetika...

bet ja es labi nejuutos esot veghetaariete/vegaane.. un truukst dzelzs un ta un shis.. tad jaamaina uzturs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422011