Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jaunais projekts vs vecais

Amelija_Keita

Jāskatās detālplānojums, kas ir paredzēts pļaviņas vietā. Jauna māja vēl mazākais, bet, ja Depo loģistikas bāze? Kā Dreilinga namiem.

Mums no visām pusēm apkārt jau ir dzīvojamās mājas.

MioMioMio

Kā Dreilinga namiem.
Viņiem arī automazgātuve diezgan traki. Nez, tādus sīkumus vispār liek detalplānojumos? Un, ja nav ielikti, vai tas dod jebkādu garantiju, ka netiks ielikti?

Detalplānojumi gan noteikti jāskatās kaut vai, lai zinātu, vai gar logu neies, piemēram, pārvada estakādes. Arī, iespējams, skars tos pašus Dreilinga namus.

Skatos, ka viens no Bonavas projektiem plānošanā ir Ziepniekkalnā

https://www.bonava.lv/dzivokli/riga/ziepniekkalns/tumes-iela-25

Cik braukts garām, tāds zaļš nostūris liekas (kapi blakus mani točna nebiedē). Ir kādam atsauksmes, vai normāls rajons kontingenta ziņā ir Vecais Ziepniekkalns?

Papildināts 31.08.2021 13:55:

MioMioMio
Nu manuprāt tā automazgātuve pie mājas ir dzīvās šausmas, kur prāts... Faktiski sanāk tiem cilvēkiem, kas vistuvāk visu laiku elpot tos mazgāšanas līdzekļu izgarojumus. Diez kas nav.

black sand

Ja bail no pārsteigumiem tad drošāk ir izvēlēties vidējās ēkas ēku pudurī kuru logi iziet uz iekšpagalmu nevis malējo ēku ar skatu uz brīvu laukumu, ceļu, pļavu vai autoplaci. Tad tomēr ir lielāka garantija ka lai arī skats pa logu nebus ideāls toties samēra garantēti nemainīgs. Tas arī uz vecam mājām attiecas

Viens pazīstams cilvēks, kad pirka dzīvokli, izvēlējās Ezerparka namu malējo māju ar skatu uz siltumtrasi, bet vienā no augšējiem stāviem - un tā man likās gudra doma, jo siltumtrasei ir liela aizsargjosla, kurā neko būvēt nevar, un maz ticams, ka nākamo x gadu laikā lielo pilsētas trasi pārcels citur. Ekskluzīvs ne ar ko neaizsegts skats. Tikmēr otrā pusē uzcēla Maximu un to pliko pļavu pretī VIDam nopārdeva citam attīstītājam un gan jau tur arī cels mājas.

Es vispār galīgi negribēju jaunajā projektā, kur ir x māju puduris. Gribēju vienā, nelielā mājā. Pa vidu vecām mājām. Mums pretī logiem ir 100 gadus vecas ēkas. Patīk. Diez vai mēs viņiem patīkam.

Sarmozo

Mums pretī logiem ir 100 gadus vecas ēkas. Patīk. Diez vai mēs viņiem patīkam.
Tieši nācu rakstīt, ka vakar Ēbelmuižā bija tikšanās ar Rīgas mēru un viens no viņam uzdotajiem jautājumiem bija vaimanāšana par to, ka Tumes ielā 25 ceļ māju.

Sarmozo
Bet tās mājas jau nebūs pie pašas Ēbeļmuižas parka. Tur vēl starpā divas šķērsieliņas ar privātmājam un tad tikai parks. Nesaprotu, kas tur ko vaimanāt?

Sarmozo

Amelija_Keita
Nē, nē, Ēbelmuiža bija vieta, kur vakar Rīgas mērs tikās ar ziepniekkalniešiem. Tie, kas satraucās, bija tās pašas Tumes ielas iedzīvotāji, cik sapratu, tieši blakus dzīvojošie kaimiņi. Kādi tieši iebildumi bija, es īsti nezinu. Kaut kādā sakarā tika piesaukts naudas jautājums un mērs atbildēja, ka Rīgā jābūt visa veida namiem, gan tādiem, kas paredzēti dārgajam galam, gan tādiem, kas ne tik turīgiem cilvēkiem. Kurā vietā ierakstījās Tumes ielas nams, nezinu.

Papildināts 31.08.2021 14:57:

Atcerējos. Pārāk tuvu esot gan kapi, gan brāļu kapi, gan blakusnami. Tika saukti skaitļi, mazākais no tiem 20 m.

Nu cerams, ka ar saviem protestiem nenobremzēs projektu.

Sarmozo

Par atmosfēru runājot. Man pašai tas gals patīk, taču kapi, jā, ezotēriski noskaņotām dvēselēm tas varētu nepatikt, un uz stūra ir internātskola nedzirdīgiem bērniem. Nezinu, kā lai to politkorekti pasaka, bet nav patīkami. Daudzi apzinās, ka ir invalīdi, un tāpēc visa pasaule viņiem ir parādā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422069