Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jaunais projekts vs vecais

Amelija_Keita

Duujaa
Protams, jo bez Altum tev 1.iemaksa 15%, bet ar Altum tikai 5%. Nu pa tiem 10 arī mainījās bankai atdodamā summa.

Papildināts 14.02.2024 16:46:

MazaisMurmulis
Ne visi grib dzīvot piepilsētā. Un bērniem tā brīvība ir kā pīlei ūdens. Ko tie bērnie tur laukā mežā darīs, tavuprāt? Manējie laukos ir jau pēc divām dienām nogarlaikojušies zili! Visi batuti un baseini, braucamie un ugunskuri -done. Viss. Vēsā mierā var pat mēnesi neviens uz turieni neprasīties.

Mans dzīvoklis arī maksā kā māja pierīgā. Bet man to māju 100gadus nevajag!

MazaisMurmulis
+1 par virtuvi. Šitais man reāli kretinē... Kur skaties jaunos projektus, tur praktiski visur virtuve ir vai nu gaitenī, vai šaurības dēļ no dīvāna var kotletes apgriest. Man gan ir 2istabu dzīvoklis, bet pietiekami liels un ir U veida virtuve nišā, vismaz mazliet to visu pasākumu nodalot.

Samaksā 150-200k par dzīvokli ar virtuvi gaitenī pie ārdurvīm... Afigetj...

Duujaa

eseni
Nu proti, tie 10% ir jāatdod šā vai tā. Vnk vēlāk nevis kā pirmā iemaksa.

Resnā Žurka

Par 200+ jau Rīgā māja sanāk, ne tikai laukos.

Resnā Žurka
Atkarībā kādā stāvoklī. Nolietota un remontējama, jā, sanāk. Laba un jauna pa 200+ tikai ja bez apdares. Pirms gada paziņas pirka pierīgā dvīņumāju pa 300k (jaunu un ar apdari).

Resnā Žurka

eseni
Remontējamas ir lētāk. Bet principā tur jau tiešām vairs nav starpības cenā, bet kvadrātmetri mājā par to pašu cenu iespējami lielāki.

https://estate.didnt.work/

Resnā Žurka
Nav jādzenās pēc kvadrātmetriem. Tos ne tikai jāremontē, jāapmebelē, jāuztur, bet arī jāapkurina... 200kv m māja ir neprāts.

Resnā Žurka

eseni
Vai tad mazākas mājas nav?

Kad paskatos cenas sludinājumos un reālos darījumus, tad redzu, ka knaps 2-3 istabnieks ap 60 m2 jaunajā projektā cenā īpaši neatšķiras no mājas 100-150 m2. Tiesa, mājai noteikti būs vajadzīgs vismaz kosmētiskais remonts un vēlams nomainīt komunikācijas.

Resnā Žurka
Reku blakustēma par estētiku. Budžeta cenas mājai nevis kosmētisko, bet kapitālo remontu vajag. Zila virtuve un 20gadus veca vannasistaba. Tas viss ne tikai jānorauj nost, bet arī jāutilizē. Un tad no 0 jāuztaisa, lai varētu dzīvot.

Resnā Žurka

eseni
Ja neesi pamanījusi, tad es gluži uz ielas nedzīvoju. Es zinu, ko nozīmē māja un ko tas prasa. Tāpat kā zinu, ko nozīmē dzīvoklis. Man ir gan viens, gan otrs. Tas, ko es te gribēju pateikt, ir, ka nav viena ideālā recepte visiem un kādos robežpunktos ir jāizvērtē un jāskatās plašāk, neierobežojoties ar kāda uztieptām šaurām klapēm.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422069