Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jaunais projekts vs vecais

Amelija_Keita

Papildināts 17.02.2024 15:59:

Vizualizācija tam, kapēc remontēts vecs nav un nekad nebū jauns! Lētāk -jā, noteikti. Vai gribētos tādā dzīvot -noteikti NĒ!

Bilde no ss, pārdod ar uzsāktu remontu. Vot uz tā pelējuma tad arī uzbliež viršu riģipsi... Vecie padlaiku dzīvokļi un vecās mājas!


Resnā Žurka

uzbliež viršu riģipsi...
Tu vispār neko nejēdz . Tas ir eiroremonts.

Jeb, ja jauns nesanāk pēc savas patikšanas, lietotu drošāk ņemt bez remonta, kur visas šaizes uzreiz redzamas nevis atklājas kaut kad vēlāk

Papildināts 17.02.2024 16:37:

Man gan nešķiet ticami, ka pēdējā bildē tas pelējums ir iznīdējams

Leila.

Vai tad LV vidējais hipokredīts to, ko var atļauties, nebija 80tk? Kādu jauno projektu par šādu summu var atļauties?

Vidējais ir kad viens ēd rīsus, otrs gaļu, trešs kāpostus, bet vidēji visiem sanāk tīteņi.

Papildināts 17.02.2024 16:59:

Resnā Žurka
Jebkurā gadījumā, reanimējot jebko vecu, atklāsies 100 un 1 pārsteigums. Teiksim, tu atroc pamatus lai nostiprināti, net nobrūk siena (reāls piemērs).


Resnā Žurka

eseni
Protams. Vnk aiz riģipša eiroremonta iespējas atrast nepatīkamus pārsteigumus ir krietni lielākas. Bez remonta daudz prognozējamāk

Daudzas vecās mājas jau ir serdē sapelējušas,līdz ar to remontē cik un kā gribi-tas pelējums agri vai vēlu līdīs ārā.

viedaminka

eseni
Zila virtuve un 20gadus veca vannasistaba. Tas viss ne tikai jānorauj nost, bet arī jāutilizē. Un tad no 0 jāuztaisa, lai varētu dzīvot.

Tam jaunajam projektam arī pēc 10-20 gadiem būs vajadzīgs remonts- ne tikai katrā dzīvoklī, bet arī fasādei un piegulošai teritorijai. Pašreiz esošie jaunie projekti, kas būvēti pirms 20-15 gadiem, rāda, ka cilvēki paņēmuši kredītus vairāku simtu tūkstošu apmērā, nevar vai nevēlas ieguldīt jauno projektu fasādes un piegulošās teritorijās sakopšanā. Rezultātā jaunie projekti pēc 15-20 gadiem izskatās tikpat slikti kā vecie projekti. Un, protams, tas negatīvi ietekmē NĪ tirgus vērtību.

Papildināts 05.03.2024 15:43:

eseni
Ja par padlaiku apbūves, tad Rīgā tādas, kam tikai pamati un sienas palikušas, ir uz rokas pirkstiem saskaitāmas. 99% nav nekad uzturētas un nekad arī netiks savestas kārtībā, jo tur mītošajam kontingentam naudas vnk nav un nekad nebūs. Tie, kam ir nauda, tie pārceļās uz jaunām mājām un vecos dzīvokļus pārdod kamēr vēl var!

Tu esi māklere vai māklera sieva? Ļoti var just šajā tēmā tavus centienus reklamēt jaunos projektus. No tiem laikam mākleriem lielāki procenti tiek.

kas šiet konkrēti ir "nožēlojams"? Full master bedroom, sienas skapis gaitenī, liela viesistaba ar dubulto panorāmas logu un milzīgu balkonu. Wow! Kas tad ir tas, ko karaļi mūsdienās vēlās?

Full master bedroom aizņem 20kv.m. viena vannasistaba atrodas 3 soļu attālumā no otras. 2 sanitārie mezgli 4 cilvēku ģimenei nav nepieciešami. Guļot vannā vai nu pods pie deguna vai skats uz podu. Virtuves novietojums tāds, lai ugunsgrēka gadījumā nobloķētu vienam no bērniem izeju no istabas. Virtuves novietojums neatbilst higiēnas prasībām - tā atrodas gaitenī, kur visas dienas garumā kāds staigā šurpu turpu un drošības prasībām (cilvēkam, kas stāv pie plīts ar karstu katlu rokās, kāds var uzskriet virsū).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422069