Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkal helikobaktērija

Heija

Ziemā pēc FGS konstatētja ka ir helikobaktērija, ārsts izrakstīja nikno antibiotiku kursu,plus pretsēnīšu zāles,dzēru, ja zinātu , ka pēc tam vēdersāpes būs vēl trakākas nebūtu to darījusi. pēc tam lika nodot fēču analīzes, it kā nebija, bet tagad atkal ir atgriezusies un izraisījusi gastrītu, nevaru vairs otrreiz saņemties aB kursam, vai kāds ar šito sērgu ir ticis galā ar dabīgiem līdzekļiem, salasījos I-netā visu ko, bet viss tikai kaut kāda teorija, bez reālas pieredzes?Vai ari ir kautkas profilaksei , lai neatkārtotos?

Vēders sāpēja ari pēc probiotikām.

Heija
Ar dabīgiem līdzekļiem nevar atbrīvoties no heliobaktērijas. Tikai var uztrenēt baktēriju, ka tā vairs nereaģē uz antibiotikām, tik stipra kļuvusi.

Heliobaktērijas nīdēšanā ir svarīgi ievērot zāļu dzeršanas režīmu, kuras pēc kurām un cik ilgi. Pašai nācās dzert 2.antibiotiku kursu, jo acīmredzot uz pirmajām antibiotikām bija rezistence. Pēc 2.reizes taisīju elptestu un tas vairs baktēriju neuzrādija. Fēču analīze nav precīza, tikai elptests vai kobra. Zāles vajadzēja pasūtīt Saules aptiekā, jo LV nebija. Turpat Saules aptiekā pirku dārgu probiotiķi no Healthaid un vēders nexāpēja, pat slikta dūša nebija. Pēc baktērijas iznīdēšanas vairs nepūšas vēders un visādi citāfi jūtos labāk.

Ja ir indikācijas, ka heliobaktēriju vajag nīdēt, tad to vajag darīt. Pirms tam vēlams aiziet pie sakarīga gastroenterologa, kas visu kārtīgi izstāsta.

tur jau tā lieta, ka atkal bija FGS, bet sakarīgs gastroenterologs līdz šim ir tkai reklāmās, kā saskaries, tā apgalvo jums nekas nesāp,( bija darīšana ar trim) bet savas sāpes jau jūt tikai katrs pats. visas vinu rakstītās zāles man sāpes tikai pastiprināja,Pirms antibiotikām man nekas nesāpēja, bija tikai atraugas dēļ kurām ieteica veikt FGS. Un man tas pats variants, lika pirkt tikai Saules aptiekā.

Antibiotikas negribu, jo visas blaknes kuras tām ir , ir man arī, nu nepanesu

Heija
Nu ir zāles ,ko pie mums nevar nopirkt, nākas izmantot Saules aptieku. Labi, ka tā. Man nebija blaknes no antibiotikām, jo dzēru labus probiotiķus, nolpaza, de-nol. Tiešām jūtos labāk pēc baktērijas nīdēšanas. Vēl daudz nozīmē kā sevi noskaņosi: ja klasisko" nuu no antibiotikām vienmēr ir slikti, kaitīgas"- tad rezultāts tiešām ir tāds- slikti. Sevi noskaņoju, ka zāles ko dzeršu man palīdzēs un ja kādā brīdī būs slikti, tad mēģināšu tikt galā ar blaknēm un galu galā tās ir tikai 10 dienas! Izdevās! Probiotikas dzēru 2x dienā un pēc tam vēl 1x mēnesi.

Ja nav indikāciju heliobaktērijas nīdēšanai: kuņģ vēzis tuviniekiem, čūla vai kāda cita kuņģa vaina, kas hroniski traucē dzīvot- tad heliobaktēriju nīdēt nevajag. Varbūt tavā gadījumā nepatīkamās sajūtas kuņģī var ārstēt ar citām zālēm.

Bet ja antibiotikas negribi, tad gaidi- varbūt kāds padalīsies ar + pieredzi baktērijas nīdēšanā ar tautas metodēm. Vēl iespējamība iznīdēt baktēriju ir atkarīga no baktērijas daudzuma un stipruma. Varbūt viņa tev labi trenēta ar antibiotikām un patīk dzīvot tavā kuņģī, labi dzīves apstākļi?

Vajag iet pie viena sakarīga gastroenterologa, ja nesanāca ar 1x , lai domā nākošo gājienu, ko darīt. Tie dakteri ar sacenšas un noliek viens otra ārstēšanas taktikas un mums tikai galvu sajauc)

lunatka

Ar dabīgiem līdzekļiem H.pylori iznīdēt nevar.

Man antibiotikas pirmo reizi mūžā rakstītas, tā ka nevarēju pat domāt kā būs vai nebūs, un atstāt nevar jo ir izveidojies gastrīts, radiniekiem nekādu problēmu ar kuņģi nav bijis

Par to, ka ārsti noliedz viens otra teikto gan fakts.

Heija
Ja antibiotikas 1x mūžā(laimīgā, apsveicu) tad visticamāk, ka neievēroji vai nepastāstīja kādā secībā zāles dzeramas, lai nebūtu problēmas ar kuņģi. Turklāt tev vēl pretsēnīšu zāles bija. H.baktērijai vajadzēja pazust 100%. Ja tiešām gribi tikt no baktērijas vaļā- ej pie sakarīga gastroenterologa( gastrocentrs, aslimnīca), ap 30-55 gadiem. Pie nopelniem bagātajiem un vecajiem- visu cieņu viņu paveiktajam- tikai jaunie vēl pierāda sevi

tur jau tā lieta, ka viens teica, ka divas antibiotikas dzer vienu pirms ēšanas otru pec, otrs saka ka vienlaicigi, kam ticēt?Dzeru abas uzreiz

Heija
Sveika! Gribēju jautāt vai izdevās iznīdēt helikobakteriju? Pie kāda gastroenterologa versies uz konsultāciju?

Republika

Dzeru de nol,neko citu man neieteica. teica ka papildu denolam nevajag antibiotikas. Ir izdzerta pus iepakojums, pagaidām nekas nav sāpējis. Zāles gan aptiekā gaidīju 2-3 nedelas, jo nav lv reģistrētas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422195