Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Censoņu klubiņš

Sunna

Sveikas, atradu senākas diskusijas ar meitenēm, kuras "bola testus" un visādi citādi atbalsta meitenes, kas ir tādā pašā gaidīšanas režībā būs vai nebūs.

Vienkārši papļāpāt, lai ātrāk pienāk tās dienas, kad zinās...

Bez negācijām

Šomēnes mazliet ceru, bet vairāk jau gan liekas, ka nebūs, līdz negaidāmajām vēl 5-6 dienas.

Mēs arī cerams beidzot uz šo mēnesi, līdz negaidāmajām 3-4 dienas

Vakar stāvēju aptiekā pie testiem, itkā neuzkrītoši domāju, kuru ņemt, jo izvēles godīgi sakot nebija, beigās vēl viens zemē nokrita (piemājas veikalā). Tad nu par sevi iesmēju, ka no malas izskatījās diezgan smieklīgi, kā es tur aizdomīgi skatos apkārt un itkā uz citiem plauktiem

Mēs arī ceram uz šo mēnesi,bet līdz negaidāmajām vēl diezgan ilgi. 2 nedēļas..

Vai lietojāt ovulācijas testus ?

Nē, ovulācijas testu nelietojum

Šomēnes ļoti izjutu ovulācijas tuvošanos un "īstās dienas".

Nezinu, kā tas "saslēdzas kopā", bet ar meitu arī tā bija, kad sākām plānot, fiziski ļoti izjutu velkošās sajūtas vēdera lejasdaļā un lasīju daudz info, kā atpazīt īstās dienas.

Kamēr neplānoju, vispār nebija nekādu sajūtu un velkošo sāpju.

Es arī nelietoju, čekoju visu aplikācijā, kas arī pēc sajūtām precīzi pasaka ovulācijas dienu.

Papildināts 07.09.2021 15:03:

Sunna cik ilgi jau mēģinat?

Sunna

Šis ir pirmais cikls, zinu, zinu, ka skan muļķīgi, citām paiet gadi...

Meita pieteicās ar pirmo reizi, vīrs jau baigi safanojies, es jau saku, pārāk augstās domās par sevi , ka būs uzreiz, lai nolaižas uz zemes.

Pēdējās izmaiņas: Sunna, 07.09.2021 16:08.

Jau vairākus mēnešus mēģinām, taisu gan ovulācijas testus, gan mr kavējās un bija blāva otrā strīpiņa, bet viss beidzās zema PG līmeņa dēļ... Dusmas lielas, jo vairākus mēnešus gāju pie ārstiem, teica viss ok, bet analīzes veikt nelika, tikai folijskābi lika dzert. Pēc asiņošanas 4/5 nedēļās aizbraucu uz slimnīcu, satiku fantastisku dakteri, analīzes veicām, zāles dzeru, gaidu brīnumu. Dusmas, ka divas iepriekšējās dakteres bija tik vieglprātīgas. Man jau 35+, palikt stāvoklī grūtāk

Mēs cenšamies mazliet virs 2 mēnešiem. Šorīt sāka vilkt vēdera lejas daļu kā mr laikā, negaidāmajām pēc aplikācijas jābūt rīt vai parīt . Nekad iepriekš pirms nav sāpējusi vedera apakšdaļa.

Papildināts 08.09.2021 08:07:

Bet varbūt kaut kas nelabs apēsts vakar

Sunna

Sidney90

Es jau laikam testu būtu uztaisījusi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422325