Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Censoņu klubiņš

Sunna

Pagaidīšu vēl pāris dienas.

Sunna

Kā ar krūtīm, man parasti nedaudz jūtās kādu nedēļu pirms, bet šoreiz liekas nedaudz savādāk, vairāk, bet varbūt tik sevi mānu un ir tāpat, kā parasti.

Aktrise

Mēs sāksim censonēt oktobrī ( tik ilgi šim gatavojāmies), jauki dzirdēt jau tagad meiteņu piedzīvojumus

Sunna

Sammymammy
Tas gan žēl, te gan uzreiz gandrīz visas meitenes sūta uz hcg un pg, citas gan saka, ka tas nemaz nav vajadzīgs, bet man jau liekas, ka lieka piesardzība labāk vienmēr, aizietu nodot un vismaz atklātos, ka vajag lietot zāles un viss izdotos.

Bet cerams, ka tagad viss notiks ātri un vismaz ziniet, kas jādara, tad jau būs viss labi

Aktrise kā Jūs gatavojāties? Mēs nepilnus 2 mēn pirms sākām mēģināt dzērām vitamīnus, ko dzeram joprojām.

Es arī jūsu bariņā un lielā cerībā, ka drīz testā varēšu ieraudzīt divas svītriņas Šo brīdi es gaidu jau ļoti, ļoti sen! Gadu pacietīgi gaidīju, paralēli ejot pie ārsta uz vizītēm. Augustā tika dota zaļā gaisma, BET man kaut kas noticis ar MR. Pēdējos ciklos daudz garākas. Ārsts izrakstījis zāles + atklāts nedaudz palielināts cukurs (arī zāles un vizītes pie uztura speciālista). Papildus tam mans vecums ir 35+. Augustā nesagaidījām savu laimi, tagad ceram uz septembri ar ļoti labām ziņām

Oh, Izskatās, ka šomēnēs atkal nekā.

Mēs sākām augustā. Likās, ka jau būs... jo pirmo reizi pa daudziem gadiem, MR kavējās 5 dienas... es jau biju pierakstījusies uz HCG analīzēm, kad burtiski pēc 2 stundām atnāca tās dienas... kāds man bija aplauziens... ārprāts bet es saprotu, ka biju baigi naiva, domājot, ka nu būs ar pirmo reizi

Gatavoties vajag! Pirmkārt vitamīni, labāk kompleksie, Pregnacer Conception ir labi, tur sastāvā ir viss, kas vajadzīgs. Vēlams pārbaudīt Progesteronu, vai nav par zemu, protams, jāskatās, ko ārsts saka.

Sunna

a_agneta
Es domāju, ka man arī tulīt būs tāds pats aplauziens

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422325