Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Censoņu klubiņš

Sunna

Sunna
Paldies. Ko tādu pirmo reizi dzirdu. Palasīšu.

Jana_07

Makonis2
hm, izklausās pēc bioķīmiskās, jo PG baigi zems. Ja zem 20, to parasti neuzskata par dzīvotspējīgu grūtniecību un mākslīgi nelieto PG. Ja PG būtu lielāks par 15 vismaz, tad varētu domāt, ka tas ir pats sākums. Noteikti turpiniet censonēt, jo pēc bioķīmiskās jau tuvākajos mēnešos var sanākt pa īstam

Jana_07
Nu viss maz prieks ka tomēr ovulācika bija un tomēr ir cerība ka kautkas var sanākt. Iespējams tas viss notika ka ovulācijas laik ar covid slimoju. Vienīgais izlasiju ka pie ĀG arī var būt tādi cipari. Un ja MR nesākās jāveic atkārtoti analīzes un ja rādītāji nekrītās jādodās pie ārsta steidzami.

Papildināts 30.12.2021 22:16:

Un šodien parādijā raksturīgi grūtniecībai simptomi, nogurums, viegli nelaba dūša, krūtis jūtīgas. Pat aizdomājos ka var būt tādi rādītāji ka pats sākums grūtniecībai un bija vēlā ovulācija.

Jana_07

Makonis2
Grūtniecība ir tāds maģisks notikums, viss var būt! Lai Tev viss notiek īstajā laikā! P. S. Vai OV testus taisīji? Cik bieži sanāca censonēt? Man šodien LH testam 2 svītras, būs OV jaungada naktī. Tagad domāju, kad labāk censonēt - šodien un rīt, vai tikai rīt ( šonedēļ sekss ir jau bijis)

Sunna

Es teiktu šodien.

Jana_07
Testu neveicu. Šoreiz bija daudz staipīgi izdalijumi. Censonējām bez maz katru dienu to nedēļ.

Nu jā. Jaungada naktī sākās pēkšņi stipra asiņošana, kura vel turpinās. Principā tik pat stipra ka pēc ĀG pārtraukšanas.

Papildināts 01.01.2022 22:01:

Lai šis 2022 gads mums nes daudz brīnumu un pārsteigumu

Sunna

Makonis2
Es teiktu, ka drošības pēc būtu jāpiesakās uz vizīti pie sava daktera.

Man šādi izbeidzās jau 2 reizi pēc kārtas, nākamajā ciklā iedeva nosūtījumus uz analīzēm.

Varbūt pg par mazu.

Jana_07

Makonis2
Ak, tomēr. Man pēc SA arī bija spēcīga asiņošana, īpaši 1.dienā. Noteikti vēl

uztaisi HCG testu, vajag, lai tas nokrit uz 1, tā kā Tev tas bija neliels, tad gan jau ātri nokritis. Un sākt censonēt var uzreiz nākamajā ciklā, ir uzskati, ka uzreiz pēc neveiksmīgās agrīnās grūtniecības ir pat lielāka iespēja nekā izlaižot dažus ciklus.

Sunna
Man analīzes nesen bija visas veiktas viss bija normā. Ne nekas, nākamo reizi kā kavēsies vismaz vienu dienu uzreiz testu un pie doka.

Papildināts 02.01.2022 09:41:

Jana_07
Paldies. Tā arī darīsim.

Papildināts 02.01.2022 09:43:

Man jau liels risks uz SA. Divas rētas uz dzemdes, vecums, ĀG pavasarī. Vel šīs laikā ar Covid slimoju un klepoju drausmīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422325