Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Censoņu klubiņš

Sunna

Sveikas meitenes.

Ceru, ka visām kas censonē viss iet uz priekšu. Pēdējo reiz šeit biju 9 gadus atpakaļ...kad gaidīju dēlu.. vairs neatceros vecās paroles un vecajā profila nevaru ieiet..nācās visu pa jaunam..:/ dzīvē tik daudz kas noticis.. (smaga nopūta un asara nobirst).. ar ex viru šķirti... bet ar tagadējo draugu/ dzīves biedru pēc 2 gadu attiecībām izdomājām, ka vajag bēbi..nu tad sākām censonēt...

Esmu jūsu klubiņā.

Labrita

ingapingaa
mēs čalojam arī šajā grupiņā - Wannabe pingas

Kā var pieteikties šajā wannabe pingas?

Sunna

Sunna
Kā var pieteikties šajā grupiņā?

Sunna

Uz linka uzspiežot neatver?

Sunna

Papildināts 02.05.2022 10:57:

Sunna
Tik rāda, ka ir tāds slēgtais forums. Bet es nevaru atrast iespēju pieteikties. mēģināju arī datora skatā - tas pats

Sunna

Hmm, tad jājautā kādam gudrākam, kā var pievienoties, likās, ka atverot saiti varēs viegli pieteikties.

Papildināts 02.05.2022 11:13:

https://calis.delfi.lv/grupas/grupa/1819-wannabe-pingas/

Sunna
Tagad sanāca. Paldies

Sveikaa es te arī censoņu klubiņā. Daktere arī stimulē jo jau gadi un censonējam jau 6 mēnešus un ne kā. Jau otro ciklu stimulē, iepriekšējā jutos labi. Šajā man vel bija jādaer Estroferm. Pirmo izdzēru pēc stundas nevarēju koncentrēties, slikta dūša, visa drebēju, pēc laika pārgāja, nākamā dienā tas pats pēc tabletes. Šodien vel spiediens augsts, kājā krampj. Šodien jau nedzēru. Kādai arī bija no Esteoferm līdzīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422325