Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Censoņu klubiņš

Sunna

a_agneta man pagājušajā mēnesī kavējās par 4-5 dienām, likās arī ka nu jau jābūt, uztaisīju testu no rīta, skatos uz wc papīru tur jau negaidāmās.

Mēs cenšamies jau no maija. Pie savas dakterītes arī visas iespējamās analīzes esmu nodevusi un tur viss ir kārtībā. Iespējams, ka pie vainas manā gadījumā ir biezāks dzemdes gļotādas slānis, nekā vajadzētu būt, kas apgrūtina olšūnas ieligzošanos. Turpināsim censties līdz decembrim, ja joprojām būs nesekmīgi, tad domāsim par variantiem, kā šo dzemdes gļotādu "normalizēt"...

Meitenes, esmu jau pāri "testu bolīšanai", bet gribu pastāstīt savu pieredzi.. es tiešām bolījos un izmēģinàju pilnīgi visus dažādu aptieku pieejamos testus. Un puse bija negatīva, otra puse tāda, ka nu tiešām jābolàs pamatīgi. Es jau tolaik biju stāvoklī. Nodevu hcg, bet tas bija jāgaida līdz nākošajai dienai un nevarot sagaidīt, sāku lasīt dažādu info, ka testiem arī stiprumi no cik liela daudzuma hcg urīnā tie vispār reaģē un atradu, ka vienīgais tests, kas uztver tieši agrīnā laikā ir Facelle vācu ražojuma drogās atrodamais tests. Un tiešām, tas tests reaģē jau no 10 vienībām, kamēr pat Maria express tikai tad, kad hcg jau sasniedzis 25. Facelle man pozitīvu, nebolāmu pozitīvo testu uzrādīja vakarā 3 dienas pirms mr.

Sunna

Jā, par facelle jau atradu info, ka itkā ātri uzrāda, nopirku drogās

Es esmu stingri apņēmusies testu veikt tikai tad, ja kavēsies nedēļu, bet aizdomas, ka nākamnedēļ jau skriešu uz drogām līdz tām vēl 9 dienas..

Sunna

Es jau vienu facelle pamēģināju, nenocietos

Jo daudzkur atradu pat meitenes, ka raksta, ka pēc 10 dienām jau var būt, ka uzrāda... Es protams nepacietīga. Bet tas tiešām bija bolāmtests un tā arī nesapratu, vai tā redz, arī pirms tam to otru svītru, vai ir kaut kas. Tagad man palicis tik viens, cietīšos līdz 7dienai

Lollaa

Sveikas! Es arī pievienojos gaidītāju pulciņam.. Jau ilgi tā nenopietni domājam par vēl vienu bebuku, bet tikai augustā tā nopietni piegājām tai lietai.. MR negaidu nākošnedēļ..Bet es jau paspēju tā konkrēti aplauzties Sāku tā dīvaini justies, reiba galva, tā kā slikti reizèm, vēdera lejas daļu vilka pagaišo ned , pagaišām MR arī ta

Papildināts 09.09.2021 19:32:

tādas citādas bija, domāju, kas notiek šomènes tā ka par ātru jau kam būt, bet par cik priekš darba vajadzèja rentgenu, pirku testu un ko domājat? POZITĪVS! Un tāda diez gan košas slēpītes.. Es šokā, vīrs šokā, jo tak nevajadzētu būt.. otrdien skrēju nodot hcg un pg, visu nakti burtiski nevarēju pat aizmigt gaidot atbildi un ko? Hcg grūtniecību neuzrādīja Pg - 40,2.. Šoks vèl lielāks, bet loģisks, jo pagaišo mēnesi noteikti nekas nevarēja notikt un šo mènes laikam vēl par ātru, lai hcg kko uzrādītu? Pēdèjās MR 18.08. Patreiz nu tā pat ļooooti jūtīgi krūšu galiņi un reizēm pavelk biki vēdera lejasdału, bet pacietīgi gaidu/negaidu MR dienu, vēl nedēļu..

Papildināts 09.09.2021 19:39:

Sammymammy
Ļoti žēl, ka pārtrūka grūtniecība Cik zems bija pg? Tagad taisot analīzes, man pg 40,2, arī diez ko augsts nav

Sunna

Varbūt tā bija ovulācija, kad vilka un tests ar> īstais.. Varbūt paķēri ovulācijas testu

Lollaa

Sunna
Nè, nè bija grūtniecības tests, bet laikam kāds brāķis.. tikai nervus pakutināja

a_agneta
Mana stingrā pacietība rezultatējās ar to, ka speciāli braucu uz veikalu pirkt testu. No veikala, protams, iznācu ar vairākiem gabaliem

Vispār godīgi sakot skumji. Pirmo reizi, kad pieteicās bebis, vispār viss bija ļoti ātri, pirms grūtniecības absolūti nekādus vitamīnus nelietoju (cita lieta, ka šī pati grūtniecība beidzās lielā laikā). Tagad, ejot visu laiku pie ārstiem, pacietīgi lietojot zāles, viss šis pasākums ļoti grūti nāk...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422325