Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Censoņu klubiņš

Sunna

Lolly

Sveikas, mēs jau censonējam vairāk kā 1,5 gadus un veljoroj bez rezultātiem. Meitenes, ko es jums uzreiz varu pateikt, aizsūtat savus vīriešus pārbaudīties laicīgi, es visu laiku domāju, ka vaina ir manī, kad gadu nesanāca, daktere tikai tad ieteica, lai vīrietis aiziet nodot spermu, un protams,, gandrīz visi spermiji nav derīgi, tagad ārstējam vīrieti un ceresim uz to labāko. Vīrieša ārsts teica, ka zāles jālieto vairākus mēnešus būs, tagad nožēloju , ka jau ātrāk vīrieti neaizsutiju pārbaudīties.

Man PG bija 1.1, kad beidzās viss! Tests bija pozitīvs, daktere to nosauca par ķīmisko grūtniecību. Tagad dzeru duphaston 2 tabletes dienā un kājas vakaros karsēju, kas esot efektīvi hormonu sakārtošanai organismā + Pregnacer Conception un isofolic pulverīši. Meitenes, kas zina savu PG, pirms palika stāvoklī, kāds tas bija?

Papildināts 09.09.2021 21:51:

Es Instagram sekoju krievu blogerei, kas raksta daudz ko noderīgu sieviešu veselībai un skaistumam, ieliku linku uz postu par kāju karsēšanu. https://www.instagram.com/p/B3ots1vIgrD/?utm_medium=copy_link

Es sev vēl dodu kādus 2-3 mēnešus, principā, ja jauno gadu nesagaidu ar pozitīvu testu, tad iešu vēlreiz pie ārstes (lai gan biju šogad maijā, kur mani pārbaudīja un teica, ka viss ir kārtībā u.t.t., ovulācija notiek, aptuveni ''ej un tik dzemdē'' ), bet tagad sāku domāt, ka būs vien vīrietis jāsūta uz SG...
Man ārste teica, ka bieži vien paiet pusgads vai gads, tāpēc šobrīd būtu agri skriet un teikt, ka kaut kas nav kārtībā. Bet piekrītu, ka nevajag tik ilgi gaidīt.

Vai bez ārsta ziņas, būtu prātīgi lietot tabletes PG? Šobrīd dzeru tikai folijskābi. Tā kā neesmu nemaz tikusi ne reizi līdz HCG testa veikšanai, tad tos līmeņus sev nemaz nezinu

a_agneta

PG tabletes ir recepšu medikaments un to izraksta ārsts vadoties no analīžu rezultātiem. Varbūt pamaini ārstu, ir labi dzirdēt arī citus viedokļus.

Aktrise

Lai visām izdodas! Es nupat biju pie savas ginekoloģes un viņa man silti ieteica dzert inofolic pulveri. Varbūt kādai ir svaigas atsauksmes par šo līdzekli?

debesmannaa

Sveikas!

Jau teju pusotru gadu bez stresa ar vīru domājam par trešo mazuli, tiesa, pēc pusgada jau mazliet sāku satraukties, bet centos sevi nesatraukt.

Nupat esam sagaidījuši divas laimīgās svītriņas un šodien nodotas HCG un PG analīzes, lai ar tām varam doties uzskaitē. Esam tikuši 5.nedēļā Lai cik tas dīvaini neizklausītos, šķiet, ka šo mauli sajutu jau no "dzimšanas" - jutīgas krūtis jau pāris nedēļas un nelabi, kaut ar divām meitām nemanīju pilnīgi neko no tā.

Izturību un veiksmi visām

Aktrise
Man daktere ieteica dzert cycle balance. Tam man liekas ir tāds pats sastāvs.
kā šis brīnums strādā vēl nezinu. Dzēru pirmo mēnesi.

Aktrise
Kas tas par inofolic pulveri?

Es dzeru Inovo, multivitamīnus (tur iekšā folskābe, līdz ar to atsevišķi nelietoju), zivju eļļu un pa retam D vitamīnu un dzelzi.

Papildināts 10.09.2021 16:04:

debesmannaa
Apsveicu! Lai foršs un mierīgs gaidīšanas laiks!

debesmannaa
Apsveicu ar priecīgo notikumu

Aktrise

SarkanaaPeonija
Kas tas par inofolic pulveri? Es dzeru Inovo, multivitamīnus (tur iekšā folskābe, līdz ar to atsevišķi nelietoju), zivju eļļu un pa retam D vitamīnu un dzelzi.
Daktere man nozīmēja, jo man ir PCO. Aprakstā teikts, ka tas domāts sievietēm, lai atjaunoto ovulāciju, novērstu insulīna rezistenci un noregulētu ciklu. Galvenokārt sievietēm, kas plāno grūtniecību un, iespējams, ir problēma ar ovulāciju. Mēs gan vēl tikai plānojam sākt mēģināt, bet manas analīzes un vēsture vēsta, ka varētu būt problemātiski... Laba ziņa, ka jau no jūlija lietoju pregnacare conception un šodien USG man novēroja "smukāku" skatu uz olnīcām - bez tipiskajām PCO "pērlītēm". Labākais skats trīs gadu laikā. Nezinu, varbūt tiešām pateicoties Pregnacare conception, nezinu...

Papildināts 10.09.2021 17:21:

Sidney90
Mēs arī abi katru dienu dzeram speciālos conception vitamīnus un D vitamīnu jau 4 mēnešus iepriekš, patiesībā jau gadu es katru dienu dzeru folskābi un D vitamīnu. Sakārtoju problēmas ar savām kāju vēnām, pārbaudīju antivielas un dažādām slimībām, nodevu analīzes, kur nu ginekoloģe mani nosūtīja. Cenšos kustēties un ēst veselīgi, vismaz reizi nedēļā vakariņās zivs. Atradu saudzīgu sadzīves ķīmiju bez smakām, vairs nepērku Drogu veļaspulveri un mīkstinātājus, lai tik traki nesmaržo drēbes. Esmu no vairākām ginekoloģēm dzirdējusi, ka spēcīgi smaržojoši veļas pulveri var traucēt smalko hormonālo sistēmu. Protams pērku un lasu grāmatas par grūtniecību, bet tas tā lēnām. Zinu, ka būtu jāsamazina stresa līmenis, bet tas tik sarežģīti mūsdienās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422325