Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko savam skolēnam piedāvāt brokastīs

Cāļa redaktore

Cāļa redaktore

Labas brokastis ir enerģijas avots dienai. Idejas un ieteikumi vērtīgām brokastīm atrodami TE

Ko dodat brokastīs saviem bērniem?

Upene

Pārslas (MIlzu ražojums ar normālu cukura daudzumu) ar pienu

Omlete

Biezpiena plācenīši ar krējumu

Putra ar sviestu vai ievārījumu

Sviestmaize (parasti ar sieru vai tomātu), ar tēju

adatainis

Neko. Stundas sākas 8:00, no mājām iziet 7:10, "pusdienas" viņam ir ap 10-10:20. Tas ir normāls laiks, kad ēst brokastis. Pats teica, ka no rīta tik agri ēst negribas, maizes negrib ņemt līdz. Pārnāk mājās ap 14 un ēd pusdienas.

Indza

Mazītiņa tostermaize ar sviestu + kakao. Ne viņi grib ko citu, ne man ir laiks izpausties.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Mana ar ap 7.30 ar mokām mazu maizīti, vai tikai gabaliņu no maizītes, un pusi krūzītes tēju. Es pat varētu celties ātrāk un izpausties, tik visam pretī ir nē

Indza

ankara
Identiski. Tāpēc priecīgi guļu līdz pēdējam.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Stundas sākas 8:10. Autobuss uz pilsētu 6:50. 6:00 ceļas. Neko neēd. Nav nedz laika, nedz apetītes. Skolā ēd īsi pirms 11:00. Tad pēc stundām pilsētā.

Elza

dažas maizītes ar sieru vai gaļu un ar vārošu ūdeni aplietas pinlgraudu auzu pārslas ar ievārījumu - paša jaunieša gadiem apstiprināta ēdienkarte

Šis komentārs ir sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Noslepums

Es sacepu uzpannas divas tostermaizes, kur pa vidu banāns un nutella/kanēlis. Ar tēju.

Pati tādu labprāt ēstu, taču man karsts citronu dzēriens.

Maksi

5MV- banāns, sieriņš, divas pilngraudu tostermaizītes ar tomātiem, siera un gaļas šķēli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422383