Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko savam skolēnam piedāvāt brokastīs

Cāļa redaktore

Katram savs

Pirmajās klasēs neēda neko. Tagad ēd mašīnā - banāns un siermaize vai musli batoniņš.


sibilliana

max pilngraudu tostermaizes ar sviestu, silts Maiznieka kruasāns, sula.

aija

vārīta ola, cepta ola, olu kultenis, graudu maize ar tunci, desu, pastēti, Nutellu. pārslas ar pienu. cīsiņi. cepta desa ar maizi, pankūkas. Variācijas par tēmu. Cenšos katru rītu kautko citu uzservēt. lai neapnīk, klāt dzer viens kafiju ar pienu, cits ūdeni, cits siltu sīrupūdeni. Brokastis ēd 6.30-7.00 tajā laika posmā. Tā pieraduši jau kopš laikeim, kad gāja uz bērnudārzu. Man pašai brokastis ir svarīgākā dienas ēdienreize, tāpēc ceļos agri un gatavoju kārtīgi.

Maza sviestmaizīte ar gaļu, sieru vai desu.(pāris kumosu) Tēja obligāti. Ēd ap 6.20. Ap 10 skolā pusdienas, tur ņem līdzi lavašu vai maizītes.


Avene77

Ceturtklasniece no rīta ēd ceptus pelmeņus vai makaronus ar sieru, tostermaizes, picu - tā kārtīgi paēd, pārējo dienu kā cālis. Sestklasniece pilngraudu auzu putru ar medu visbieźāk, reizēm omleti ar desiņām, pankūkas. No rīta man lielākā gatavošana katram savas brokastis sataisīt

Pirms BD gan - vāru putru (auzas/mieži/vairākgraudi pienā), ēd ar ievārījumu. Citreiz pēc tam vēl kāds ābols, cits auglis un/vai siera šķēle.. Ēd biki pirms bd brokastīm (8:15) un tad uz bd iet pēc viņu brokastīm un tad tur ēd pusdienas (12:20). Skola cik lasu, sākas agrāk - nezinu, kā būs.. apetīte no rītiem ir. Plus vēl ar velo braucam. Nav prāta darbs tukšu punci ziemā ar velo no rīta braukt..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422383