Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rudens jakas- Didriksons/ Five seasons un citas

Grietina1

Grietina1

Traki muļķīgi, ka pavasara tēma par šīm jakām nogrimusi un nu uz rudeni parādījās akūta vajadzība garām pastaigām iegādāties piemērotu jaku. Padalieties dāmas, kas valkā - kura ir super druper variants? Iztieku ar 4F, bet nepatīk, ka nav labi elpojoša un vēsajās dienās vilku un atnākot mājās esmu sasvīdusi. Šķiet atminos, ka vairākas no Didriksons bija feini plānas, bet arī diezgan neelpojošas.

Rozamunde

Grietina1
Nu jā - gribi 100% vaterprūfu ar stormsistēmu, tad nebūs elpojoša. Tā kā man bija svarīgas šīs opcijas, tad iegādājos starpsezonai Bea 3 modeli. Outnorthā bija ļoooti laba cena. Tā kā meitai biju jau Bea iepriekšējo modeli nopirkusi, tad zināju izmēru un visas fīčas. Ja gribas elpojošu, tad, iespējams, Didriksons nav nepieciešams, bet kāda cita alternatīva.

Priecājos par jaunas tēmas izveidi.

Кто сказал, что Я далека от идеала?!? Это идеал далёк от МЕНЯ!!!

Ja gribas elpojošu, jāskatās uz softshelliem. Man patīk Dare2be. Bet viņiem tās jakas ir īsas, lai nebūtu slapjš/nosalis dibens, jāvelk kopā ar funkcionālajām biksēm, tad ir baigi labi. Didriksoniem man patīk, ka gari. Šobrīd atkal velku Bea. Šķiet, šogad tikai mēnesi nevilku. Šis gads ir - Silje, Bea, 1 mēn pa pliko, tad atkal Bea.

MioMioMio

Es neteiktu, ka kaut kādas ļoti neelpojošas. Nav tik neelpojoša sajūta kā, piemēram, lietusmētelī. Valkāju kā normālu plāno virsjaku, ne tikai lietus gadījumā.

Bet, jā, tādas riktīgi elpojošās, man šķiet, parasti nav ar augsto mitrumizturību? Ja arī eksistē, tad pieņemu, ka citā cenu līmenī?

Indza

Es diezgan aktīvi nēsājos apkārt, un arī neteiktu, ka kaut kādas ļoti neelpojošas. Pašlaik valkāju Noor, un ir tieši kā vajag. Daudz staigāju un nesvīstu. Vēsākam laikam ir Cajsa.

Ar Didriksona izmēriem vismaz man ir interesanti. Cajsa ļoti labi der 34.izmērs. Pirku veikalā klātienē, varēju uzmērīt. Bea ļoti pārliecinoši pasūtīju internetveikalā arī 34to. Derēt derēja, tomēr īsti kaut kas nebija - tā kā plecos par šauru, muguras daļā metās nesmuka kroka. Iespējams manam augumam vnk nederēja konkrētais modelis. Pārdevu. Noor paņēmu 36., arī internetveikalā. Varēja būt nedaudz šaurāka, bet izskatās labi.

Vēl man ļoti patīk Luhta - ir garais ziemas mētelis un slēpošanas jaka, bērnam jaka.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Vispār, sajutos kā citplanētietis - instagram beibes liek iekšā bildes ar rudens jakām un cilvēki spriež, kuras labākas,un es tik skatos, un domāju - ar šitām tak var max no pazemes stāvvietas līdz biroja durvīm. Un tad vēl dibuā nosals. Kur kapuces, kur ūdensnoturības cipari, kur garums? Spalvas, pūkas, mākslīgā āda un zamšiņš. Čota es dzīvoju citā klimata joslā.

Conejito, tev nepateizais Instagram, man tikai Didriksonu reklame , laikam tapec, ka piesekoju tam razotajam

Grietina1

Conejito
vai ne, kā tādā 2h pa pastaigu taku iziet?

Gribu bik pāri dibuā, tomēr forši, ka nepūš; ziemai man garš pufaikmētelis - ak dies, cik labs!!, bet te vaig līdz pusstilbam, lai varu kārtīgu soli spert

Kukazhaa

Biju veicii, Aptaustiiju, piemeeriiju... galiigi ne mans.

Apropos... gribeeju pateikt, ka prieksh lietusgaazeem kur 100% voterpruufu vajag, man somaa lietus poncho. Plaans salokaams, ja vsjag uzmetu manai elpojoshai jakai pa virsu ieskaitot somu.

Papildināts 15.09.2021 19:12:

Lietus beidzas, Novelku, ielieku kuliitee, man jaka sausa.

Nevaru tos 100% izturiigos, sviistu nenormaali..

Cik stulbi, ka identiskā tēma aizgājusi nebūtībā! Tur bija tik daudz info!

Uzrakstīju adminiem, bet kā vienmēr, reakcija nulle.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422443