Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rudens jakas- Didriksons/ Five seasons un citas

Grietina1

zumza

Pļāpā ir vieta 200 tēmām. Kopš ieviesusies mode ignorēt citas tematiskās sadaļas, tēmas grimst ātri.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

zumza
Zinu, bet izcelt nogrimušu vērtīgu tēmu taču nav liela problēma, ne?

Viens no iemesliem, kāpēc cālis mirst - cik reizes tad rakstīt vienu un to pašu? Bet piebilst aktualitātes vecā tēmā - kāpēc gan ne?

black sand

Man arī parasti medz svīst tad nu mitrākām laikam labāk ņemu feinu dūnu jaku, gan silti gan viegli un pa virsu man ir Regatas vieglā vēja un lietus izturīga (rakstīts laikam 1000 m, lai ko tas arī nozīmētu) kādu izmēru lielāka ka es ar duneni un ideāli, mitrumā valkā abus, vēsa un sausa laika tikai dūnu.

Papildināts 16.09.2021 15:18:

Vajadzēja smukuma sadala rakstīt tad jaku tēma vēl būtu dzīva

black sand
Pēc telts neizskatās tāda kombene? Man traumatiska pieredze ar dūnu vesti, kam kaut ko uzvelk pa virsu, uz manis izskatās, it kā dūnu vietā būtu konstanta visaptveroša riepa. Es izskatos pēc pārbarota toiterjera - tievas ekstremitātes, resns rumpis.

Rozamunde

Conejito
telts neizskatās tāda kombene?
nu tas laikam no pašas gabarītiem atkarīgs. Es arī mēdzu nēsāt plāno dūneni kopā ar plāno Didriksons vaterprūfu.

Papildināts 17.09.2021 09:27:

Jauna ēra
stulbi, ka identiskā tēma aizgājusi nebūtībā
Laikam svarīgās tēmas pašām jātur aktuālas un neļaujot nogrimt pa laikam ierakstot kaut laika ziņas.

Кто сказал, что Я далека от идеала?!? Это идеал далёк от МЕНЯ!!!

MioMioMio

Man arī žēl gan šīs, gan dažu citu sakarīgu, garu tēmu. Bez maz vai šķiet, ka citreiz tad nav vērts pūlēties kaut ko detalizēti atbildēt, ja viss aiziet nebūtībā. Bet man pašai tā tēma labi noderēja, es tās iespaidā nopirku 3 Didriksonus Esmu apmierināta

Skaistuma sadaļā droši vien atkal būtu bijuši 10 komentāri, nevis padsmit lapas. To sadaļu ir tik ļoti daudz, ka es arī lasu tikai kādas 4-5 ikdienā. Ja vien nav iespējas atķeksēt kaut ko tādu kā "rādiet man vienkopus tēmas no šīm 10 atzīmētajām sadaļām", tad starp visām izlēkāt ikdienā slinkums.

Rozamunde
Droši vien, gabarīti, proporcijas utt. Vai varbūt kompleksi un tā. It kā jau ar gabarītiem viss daudz maz normās, 38/40 izmērs, bet vienmēr bijusi tievo kājeļu problēma proporcionāli rumpim. Tādā ziņā man Bea šausmīgi patīk - tīkami slaidinošs piegriezums.

Papildināts 17.09.2021 13:49:

Bet smukajām šaurajām jakām kā Bea ir gan viens mīnuss - kad tiec kārtīgā lietus gāzē, ūdens straumes no jakas novadās pa taisno uz kājām un turpina ceļu pa biksēm uz zābakiem. Tas ir, ja lietus līst stipri + tu ej uz priekšu.

Tā ideja par 2 h pastaigām ūdensizturīgajās jakās ir mazliet aplama, bet nevis tāpēc, ka jaka neelpotu, bet tāpēc, ka, neraugoties uz ūdensizturīgumu, salīst seja (ar visu kapuci galvā), salīst kājas - ja apavus var uzvilkt mitrumizturīgus, tad bikses ar mitrumizturību baigi nenēsā. Un ar slapju apģērbu ir nepatīkami un rudenī parasti arī vēsi - es vēl pirms 2 nedēļām, kad nebija īpaši zema temperatūra, pēc 30 min pastaigas griezos atpakaļ, jo bija spēcīgs lietus un salijušie apakšstilbi tomēr sala - lai gan Didriksons pastaigu izturēja.

Kas attiecas uz Didriksons jakām, tad tām ir 3 līmeņu siltinājumi/to neesamība, un attiecīgajā līmenī jakas radīs aptuveni vienādu efektu. Man arī ir 3 jakas un meitai ir 3 jakas, katra savam laikam. Svīšana šajās jakās atkarīga no daudziem faktoriem - pirmkārt, paša nēsātaja un tā, cik viegli viņš "atdod mitrumu", otrkārt, aktivitātes līmeņa un jakas atbilstības konkrētajiem laika apstākļiem. Cilvēks, kas ātri svīst, aktīvi soļo un ir uzvilcis jaku pie +15 grādiem, svīdīs kā traks, savukārt kāds, kas nesvīst, soļo mierīgi un uzvilcis jaku pie + 13 grādiem, var pat nosalt. Mēs ar meitu vakar devāmies uz skolu - es esmu nesvīstošā un lēnā, meita savukārt kā jau bērns aktīvāka un lēkāja apkārt, tad nu ceļa galā es biju pārsalusi, bet meita sūdzējās par karstumu

Un par Softshelliem es arī esmu mazliet skeptiska - ražotājs jau var solīt jebko, bet fakts ir tāds, ka mans Softshells neelpo necik, sviedrē kā gumijas mētelis

Ja grib nodrošināties visai ziemai, tad jā, laikam jau jāpērk 3 dažādas jakas vai vismaz 2 jakas.

Indza

man pašai tā tēma labi noderēja, es tās iespaidā nopirku 3 Didriksonus
Man tas pats. Divas jakas man, viena vīram.

ja apavus var uzvilkt mitrumizturīgus, tad bikses ar mitrumizturību baigi nenēsā.
Funkcionālās bikses ir super lieta. Ne obligāti Didriksons.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

black sand

Kājas ir slapjas tik un tā arī ar lietusargu jo tāpat uz tam tek ūdens. Seja ar jaku ir slapjā atkarība no vēja virziena un kapuces dziļuma, var uzvilkt keponu ar nagu un attiecīgi sejai tiek mazāk. Ja jaka ir mazliet platāka par rumpi un kājas džinsi kuri uzvilkti virs mitrumizturīgiem apaviem tad ja nav baisa vēja var šāda kombinācijā nostaigāt kādu stundu vai divas.baigi neparmirkstot. Stipra vēja un kustība ka piemēram braucot ar riteni tāpat būs cauri slapji stilbi jo lietus ar spēku triecas audumā.

Tapec arī saku ka plāna dunene un šāda lietus jaka ir laba kombinācija aktīvam pastaigām tādiem ka es, kas ātri kustas ejot tātad atiecigi var sasvīst . Citādi liela jēga ka esi sauss ārpusē ja esi slapjš iekšpuse . Bet nekas nevar būt trakāks ka parmirkusi plāna dūnu jaka, diezgan pretīgas izjūtas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422443