Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rudens jakas- Didriksons/ Five seasons un citas

Grietina1

MioMioMio

Tā ideja par 2 h pastaigām ūdensizturīgajās jakās ir mazliet aplama, bet nevis tāpēc, ka jaka neelpotu, bet tāpēc, ka, neraugoties uz ūdensizturīgumu, salīst seja (ar visu kapuci galvā), salīst kājas - ja apavus var uzvilkt mitrumizturīgus, tad bikses ar mitrumizturību baigi nenēsā.
Kā nu kurai jakai, dažām ir lielas kapuces. Esmu gājusi lietū ar Didriksons kapuci un daļēji noliektu galvu, 2h gan laikam nē, bet nu uz sejas nelija. Ja tik svarīgi tā seja, tad jāliek zem kapuces naģene vai kas tāds.

Par biksēm - nu ir jau arī nopērkamas visādas ūdens izturīgās, ja bieži un daudz jāstaigā lietū. Man gan tādu nav un džinsi, protams, salīst, jā. Bet nu tāpat labāk nekā būt viscaur slapjai.

black sand

Ja negribas parmirkt ejot tad jo garāka jaka jo labāk, nu vismaz līdz ceļiem jo tieši stilbi ir visvairāk pakļauti lietum kustībā

MioMioMio

Bet vispār, jā, man plānajai jakai gribētos lielāku kapuci. Vidējai ir daudz lielāka.

Nē, ja gribas pastaigāties pa lietu, tad to var darīt arī 2 h garumā un dažādos ekipējumos. Man šķiet, ka autore domā, ka varētu 2 h pa lietu komfortabli pastaigāties, bet realitātē, ja ir normāls lietus un tiešām līst visas 2 h, nekas labs tur nebūs arī ar mitrumizturīgu jaku - tā nav īsa lietusgāze vai smalka smidzināšana, bet gan diezgan nepatīkams apstāklis, kas traucē izbaudīt pastaigu. Es to saku kā cilvēks, kas reāli mauc pārgājienos arī pa lietu un sniegu, un man ir gan mitrumizturīgie apavi, gan mitrumnecaurlaidīgas bikses (gan ziemai, siltākas), bet tāpat ir vajadzīga motivācija saņemties un doties ārā lietainā, drēgnā un tumšā decembrī

Man šim laikam ir Ilma - var paskatīties bildēs, šai jakai garums ir līdz ceļiem un kapuce ir pagarināta uz priekšu, bet, ja lietus līst no priekšas, tad pat ar pieliektu galvu sejā tiek un kājas tāpat ir slapjas. Un jā, priekš manis jau ir par aukstu ar nesiltināto jaku, es tūlīt pāriešu uz 2.līmeni. Pastaigu laikā nesvīstu, bet es vispār ļoti maz svīstu un esmu salīga - kā jau minēju, cilvēkam ar labāku termoregulāciju tajā pašā Ilmā pašlaik var būt karsti.

Priecājos par kari traa parku ar izņemamu siltinātu jaku (kuru var arī atsevišķi vilkt), kapuce liela, jaka elpojoša un lietus izturīga. Lielās lietusgāzēs uz ilgu laiku gan nav mēģināta.

Man ir Columbia funkcionālās bikses vēsam un aukstam laikam, vasarā slapjas kājas pofig.

Es no tiem jocīgajiem, kas reāli izbauda būšanu lietū, vējā, kaut kā iztīrās dvēsele.

Indza

Conejito

Es no tiem jocīgajiem, kas reāli izbauda būšanu lietū, vējā

Dod pieci, es tāda pati!

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Es no tiem jocīgajiem, kas reāli izbauda būšanu lietū, vējā, kaut kā iztīrās dvēsele.
Tā, ka vairākas stundas lietus sitas sejā un vējš pūš? Nē, es arī visu ziemu nostaigāju pa sniegu un lietu, un man likās, ka kas tur tāds, lietus, vējš, viss štokos, tas ir man Bet tad pirms 2 nedēļām es tiku tādā pastaigā, ka tiešām 2 h gāza lietus un pūta vējš, un bija auksts, bija slapji stilbi, slapja seja, uzpūta vēl ziemelis nosalušajām kājām - bija riktīgi neomulīgi. Bet to es sapratu tikai pēc 30 min tajā gāzienā, kad jutu pa kājām tekam ūdeni, pirmās 30 min likās ok. Un, kad es pēc 1.5 h biju atpakaļ mājās, es sapratu, ka ir lietus un ir LIETUS, un tās ir 2 dažādas lietas Labi, tas mazliet oftopiks, es vienkārši rosinu autori aizdomāties, vai tiešām gribēsies tādas garas pastaigas tikai ar Didriksons jaku

Nobijusies
Nu, labi, šitāda stihija kā tu apraksti, nav gluži ikdiena. orkānā labāk palikt mājās.

Man nepatīk slapjas kājas, esmu labu un ērti ejamu gumpīšu meklējumos, jo vecie diemžēl atšiepa smaidiņus.

Bet lietus un vējš sejā, slapjas nosalušas rokas vai kas tāds, tur ir tāda mazohistiska bauda, īpaši, kad tiec atpakaļ siltumā. Kad esmu dusmīga, es eju staigāt. Protams, es vienmēr pukstu, ka atkal auksts un slapjš, un vispār kaut kāds suņa laiks, bet slepenībā es izbaudu sliktu laiku. Un bērns ratos guļ 10x labāk, kad pret lietusplēvi sitas lāses.

Velvet_Porcelaine1

Es par biksēm pajautāšu. Gribas siltas un ūdensizturīgas. Tādas ir vai labāk tomēr snova bikses skatīties?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422443