Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rudens jakas- Didriksons/ Five seasons un citas

Grietina1

Velvet_Porcelaine1
Cik siltas? Mīnusiem? Tādas, ka pat mīnus 15 ir silts? Vai tādam ap un virs nulles? Man ir 3 siltās bikses - Decathlons ir vjekains, Dare2be ir lielisks un ļooooti silts, un Columbia bez siltinājuma, bet ar siltumu atstarojošo iekšpusi ir tādam ap nulli laikam. Visas iztur mitrumu, kas līst no gaisa, bet šaubos, vai izturētu, piemēram, iesēšanos peļķē.

Papildināts 19.09.2021 16:00:

Vispār, grūti tagad kaut ko saprast Columbia modeļos, viss mainījies. Manas bikšeles iet jau kādu 6to gadu. Ar Omni heat tehnoloģiju - iekšpuse ar tādu kā spīdīgu follijas kārtu. Plānas, kā softshell, elpojošas, ļoti elastīgas, nav tā sajūta, ka, esi uzvilcis pamperu un kājas ietinis vatē.

Mīnusos un/vai ilgi stāvot, noteikti nosals dibuā. Bet rudenī un plika, un ap/drusku zem nulles ar plāno termoveļu ir ideāli.

Velvet_Porcelaine1

Esmu salīga un darbs arī bieži aukstumā. Pēdējos gadus ar snova biksēm izlīdzējos (pat neatceros, kas ražoja, jo ilgi kalpojušas un laikam savu darbu beigušas). Līdz ar to-piemērotas LV ziemām-ārā un neapkurinātās telpās ar minimālām kustībām.

Maksi

Wolfskin jakām nekāda purga netiks cauri un kaulus nesaldēs, bet svīst gan pat it kā elpojošajās. Apavus gan pret citiem brišanai domātiem nemainītu, kājas ir sausas pat pēc bradāšanas purvainā vidē. Neuzvilku un tagad sēžu slima zem segas, kamēr citi bauda atvasaru svaigā gaisā.

black sand

Jā, bet jēgas arī nebūtu, jo tur toč apgrozas pāris dāmas un tas arī viss.

Rozamunde

Laikam svarīgās tēmas pašām jātur aktuālas un neļaujot nogrimt pa laikam ierakstot kaut laika ziņas.
It kā jā, bet kļuva aktuāla pārāk vēlu. Un tēma nav baigā nebūtībā aizgājusi, Google atrod, nedomāju, ka tas ir mega sarežģīti atkal pacelt.

Kukazhaa

Maksi
Wolfskin jakām nekāda purga netiks cauri un kaulus nesaldēs, bet svīst gan pat it kā elpojošajās.
man ir 10 gadus veca... peec 3... 4 gadi saaka laist lietu cauri, lai kaa imprigneeju un njeemos. Taa bij 3in1 jaka. bet forsha. tagad to "lietus jaku" nesaaju ziemaa kopaa ar iepogaajamo fliisi, sleeposhanai. Domaaju nu laab.. vismaz no veeja pasargaas, ja jau laizh lietu cauri peec 3 min. pasargaa, un ziemaa superiigi sleepojot. vai veelaa rudenii sapogaajot ar plaano skrienamjaku, ljoti silti. BET: ja veejaa neesaaju vienu ar tkreklu.. shausmiigi sviist. neskatoties uz to ka 100% uudenscaurlaidiiga.

Man no vilkaadas ir pagarsh (liidz celim) ziemas manteliitis. Ar taa tehnologhija ar sudraba foliju/diegiem vai ko nu tur iekshpusee. kaa rezultaataa to meeteli reaali vilkt var tikai no null graadiem 8ar plaanu ko apakshaa un tikai miinusiem. It kaa plaanish, viegls. bet silts. Pie -15 vilku ar biezu vilnas dzempi apakshaa, minjukiem, biezaam zekjbikseem un zabaakiem (bik virs potiites). Bij silti. bet nu biju ar pastaigaa, kustiibaa, bezveejsh, saule... uudensizuriigs, veshenee mazgaajams.

Man tagad topaa lietus un veeja meeteliitis/parka no softshell blutgeschwister liidz gandriiz celim. taa kaa es orkaanos un lietusgaazees neeju stundaam pastaigaaties Tad nu tik cik liidz mashiinai, parkingam un no parkinga 300m. Vieglaa veejaa, smidzeklii varu arii stundu nostaigaaju.. esmu apmierinaata, silti, sausi. Domaaju liidz kaadiem 5 graadiem varees vilkt. un kustoties man aatri silti paliek. Peec tam vilkaadas manteliiti.

Minncis

Nezinu, varbūt kādai arī noderīgi - vakar uzķēru labas atlaides Didriksons jakām šeit: https://www.outnorth.com/campaigns/summer-sale/clothing?&fv=2-0&f%5Bbrand%5D%5B%5D=Didriksons

Sūtot no Zviedrijas, tāpēc nekādi papildu nodokļi nebūšot. Pati arī pasūtīju divas, vienu droši vien sūtīšu atpakaļ. Jo Latvijā ar izmēriem vispār briesmīgi. Un pie tam - tā cena ar atlaidi wow!

Minncis
njaa, sen nav nauda tērēta.

Klau, bet iesakiet, lūdzu, - kuri Didriksonam ir tādi drusku siltināti modeļi, rudens jakas, kaut kas starp Bea (plānā bez siltinājuma) un Silje (polārlācis).

Rozamunde

Conejito
Ilma esot, Thelma. Gan jau ir vēl.

Кто сказал, что Я далека от идеала?!? Это идеал далёк от МЕНЯ!!!

Conejito
Jā, Silje ir 3.līmenis jeb extra warm, pa vidu starp abām būs 2.līmenis. Izvēlies jaku un iemet Googlē, piemēram, "Silje Didriksons", viena no pirmjām saitēm būs Didriksons oficiālais saits ar konkrēto jaku (pat ja tas ir vecs modelis) - un tad apakšā skaties Warmth sadaļu. Tev vajag 2 sniegpārsliņas jeb This garment has insulating properties..

Rozamunde

Minncis
Šitās atlaides jau labu laiku iet. Palikuši neizmēri un nekrāsas. Septembra sākumā jau sūtīju sev Bea3 un jau tad nebija baigā izvēle uz izmēriem un krāsām.

Кто сказал, что Я далека от идеала?!? Это идеал далёк от МЕНЯ!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422443