Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rudens jakas- Didriksons/ Five seasons un citas

Grietina1

Paldies par iedvesmu siltas jakas iegādei un atrašanai!

Pēc kārtējās nosalšanas ieskatījos weekednshoes, atradu lielisku komplektu - Five Seasons.

Kādas atsauksmes par ziemas jakām?

skatos Ofelia.

annele18

Diančiks
Five Seasons. Kādas atsauksmes par ziemas jakām? skatos Ofelia.

Man ir Ophelia, nēsāju kādus 2 gadus laikam. Nav ļoti bieza, es teiktu starpsezonas, bet ir siltināta kapuce(regulējama),kas man patīk, jo cepures nenēsāju. neesmu nosalusi ziemā, jo atkarībā no aukstuma uzvelku apakšā attiecīgi ko plānāku vai biezāku. Viss apmierina.

P.S.Tāds pats siltinājums kā kapucei ir arī iekšpusē muguras augšdaļā, īpašs bonuss tiem, kam svarīgi, lai spranda siltumā.

annele18
Paldies!

Dodoties uz Akropolinpec Didriksona, dabuju jaunietei lieliskaku alternatīvu. HellyHansen parka. Silta, laba, smuka. Modelis Senja .

Papildināts 30.10.2023 11:39:

Un paliku metot joprojām skatu uz to balto rudens parciņu.

Saņēmu savu Didriksonu, par lielu. Pirms sūtu atpakaļ, varbūt kādam interesē. Pirku ar atlaidi 265 eiro. https://www.zalando.lv/didriksons-dunu-jaka-black-di541f06h-q11.html

Sanemu savu Didriksons Leya, mana uztvere galigi nav cieta .

Vieda Vārna

Varbū kādam vajag Frīdu, 48.izmērs, tumši zila. man tomēr par siltu. nav valkāta.

Magone68

Varbūt kāda ir valkājusi gan Huppa ziemas jaku, gan Didriksons? Kura siltāka? Patreiz nevaru izlemt starp Huppa Wiene un Didriksons Erika. Varbūt ir pieredze ar šīm jakām?

Es varbūt neesmu dāvana, bet tu tak neesi jubilārs!

Magone68
Erika ir ok, no Huppas nav bijušas jakas

Papildināts 18.11.2023 13:05:

Vienīgi Erika ir smagnēja, nav tik viegla kā man viens pierasts HH

Sveikas! Kā ir ar Huppas virsjaku izmēriem? Vai atbilst vai tomēr jāņem izmēru mazāku?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422443