Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Trebū Home projekts

BlueBerryNight

Labdien!

Esam ar ģimeni dzīvokļa meklējumos, interesē 3-4 istabas, ar balkonu, jaunajā projektā. Līdz šim no visiem apskatītajiem dzīvē, Trebū Home izceļas ar plašu un gaumīgu apzaļumotu teritoriju, kas pēc attīstītāja plāniem tikai augs lielāka sakarā ar papildu ēku celtniecību. Attālums starp mājām pieklājīgs, stāvvtietas nav uzbāzīgi daudz, ir bērnu laukumiņi, vingrošanas stangas. Tādā ziņā izskatījās ok. Arī plānojums ir sakarīgs - ar divām labierīcībām, noliktavu pagrabā, un saimniecības telpu dzīvoklī. Lokācija gan neiepriecina, bet salīdzinot ar Bonavu projektiem, šis liekas daudz labāks. Vienīgi cena līdz ar to lielāka..

Varbūt šeit ir kāds, kas dzīvo šajā projektā un var sniegt atsauksmes kā ir tur dzīvot? Kas patīk, kas varētu būt labāk?


Patīk mājas vizuāli, bet lokācijas vieta likās galīgi garām - bērnam skola būtu tālu, sanāktu pa pus rajonu iet, jo transports garām nekursē. Paši Pļavnieki arī nesimpatizē.

Lēdija

BlueBerryNight
Kur tā māja atrodas, kuru esi noskatījusi?

Lēdija

Pļavnieku nomalē, netālu no Dreiliņu depo.

Tīri teorētiski jau ar auto var visur tikt, bet bērniem būs sarežģīti, jo kaut kad vēlamies, lai paši, kad lielāki var savas skolas, pulciņus apmeklēt.


Lēdija

BlueBerryNight
Zinu, tās mājas. Netālu no Ikea.
Man viena paziņa dzīvo netālu, Salnas ielas jaunajā projektā. Gājām staigāt pa rajonu. Konstatēju, ka baigais troksnis, daudz auto vairākās joslās un pie Tevis noskatītajām mājām vēl automazgātuve pie pašas mājas uzbūvēta. Turpat Saga, aiz stūra. Par mājām nezinu neko, bet Tev taisnība, ka vieta nav laba.

Papildināts 20.09.2021 15:08:

Nezinu detaļas, bet šis man izskatās interesants dzīvokļu piedāvājums:

traiv.lv

Kad pirmās mājas bija būvniecības stadijā, tad mazliet skatījāmies kā variantu. Toreiz galvenā sāpe bija praktiski neesošs sabiedriskais transports - tuvu bija vienīgi pļavnieku kapu galapunkts, bet tur jau nekā īsti nav. Veikali tādā viegli sasniedzamā distancē ar baigi nav (1x maximas tikai), nu ir vēl Sāga, bet tur ar kājām tāpat diezgan gabals priekš pirkumiem. Lubānas iela, protams, būs skaļa un smirdīga ar saviem korķiem pīķa stundās un blīvo satiksmi pārējā laikā.

galvenā sāpe bija praktiski neesošs sabiedriskais transports -
Un nav jau tas transports uzradies. Ļoti trekns mīnuss. Saprotu, ka ikdienā mašīna, bet ja kas mašīnai notiek, paliec faktiski ar kājām.

Tevis noskatītajām mājām vēl automazgātuve pie pašas mājas uzbūvēta.
Šis otrs treknais mīnuss.

baigais troksnis, daudz auto vairākās joslās
Jā, un šis arī.

Pati jau arī atzīsti, ka vieta nav diez kas. Tad kādēļ vispār apsvērt pirkt tādā vietā?

Lēdija
Tās izklausās pēc Bonavas mājām, pie Ikea un Sāgas. Šis Trebu ir nedaudz atpakaļ un otrpus ceļam.

Bet vieta tik un tā jocīga. Kapi pretī un "šosejas" no visām pusēm, plus Pļaučiks ar visu krāšņo kontingentu.
Tāpat pilnīgi bezsakarīgi ir tas, ka zaļā zona palielināsies, palielinoties māju skaitam. Pēc visiem dabas likumiem vajadzētu būt otrādi. Un neuzbāzīgais stāvvietu skaits var izvērsties gaužām bēdīgi, jo tādā kamčatkā visiem būs vismaz 1 auto uz dzīvokli, respektīvi, ārpus teritorijas visi kakti būs saparkoti.

BlueBerryNight

Mājas šķiet labas. Arī mēs vienu brīdi domājām par dzīvokļa iegādi tur,bet dēļ vietas nepaņēmām apkārtne nekāda un domāju kontingents ar nebūs tur apkārt tas labākais.


Lēdija
eseni
Jā, pareizi, tās nav Bonavas Dreilinga mājas, bet uz otru pusi. Kapi ir netālu, bet nav arī tā, ka pāri ielai. Lubānas ielas otrā pusē ir dzīvojamās mājas. Kapi nedaudz tālāk.

Keita123
Jā, kontingents ir tā lieta, kas mani mazliet baida, bet no otras puses tā ir pati Pļavnieku nomale un blīvā Pļavnieku apbūve ir attālāk. Tāpēc meklēju, vai šeit nav kāds, kas jau dzīvo Trebū Home projektā un var padalīties ar reālu pieredzi kā ir tur dzīvot.

Papildināts 21.09.2021 16:39:

Lēdija

Par troksni gan nevar sūdzēties, jo bijām projektu apskatīt laikā, kad Lubānas iela ir gana noslogota. Gan pagalmā, gan dzīvoklī bija salīdznoši kluss. Daudz klusāks, nekā tur, kur šobrīd dzīvojam, kas arī skaitās mierīgs/kluss rajons.

jonis
Apsveram, jo salīdzinot ar citiem jaunajiem projektiem ir daudz labāka un lielāka zaļā zona, tiešām labiekārtoti pagalmi, jēdzīgs plānojums, arī materiālajā ziņā izskatās, ka daudz labāks projekts kā visas Bonavas utt. (esam loti daudz objektu izbraukājuši apskatei). Vienīgais mīnuss ir atrašanās vieta. Tāpēc būtu jauki uzzināt tur dzīvojošo cilvēku viedokli, kā pašiem liekas, kā sarada ar lokāciju utt.

Par veikaliem nesatraucos - pārtiku sūtām online, lielāko daļu saimniecības preču arī. Brīvdienās braucam aktīvā atpūtā ārpus Rīgas. Un tūlīt tur sāksies arī neliela 2stāvu veikala ēkas būvniecība.

Es tiešām ceru, ka kāds no Trebū iemītniekiem atsauksies!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422641