Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Trebū Home projekts

BlueBerryNight

eseni
700-800 eiro/m2 par remontētu dzīvokli labā Staļina laika ēkā tieši pašā Teikas sākumā (nevis pie Alfas), kur 5 minūšu gājiena attālumā ir Jaunās Teikas biroji un Accenture, un pēc pāris gadiem būs jaunais SEB Global Business Services centrs? Šādu cenu jau sen kā vairs nav.

Un Tevis ieliktajam dzīvoklim cena ir pat ļoti adekvāta un laba alternatīva jaunajam projektam, kur līdzīgas kvadratūras dzīvoklis tajā apkārtnē maksā ap 110K.


Lauku puķe
Lai arī kā mēgina staļina, hrusčova un pirmskara ēkas celt saulītē, tā ir VECA ēka ar visām no tā izrietošajām sekām. Protams, visam ir savi fani. Retro ēkas un retro auto, nu katram savs.

Papildināts 09.10.2021 20:25:

Nē, nu man principā patīk arī retro ēkas, tikai tādas kapitāli atjaunotas. Bet tas jau pavisam cits cenu līmenis...

Papildināts 09.10.2021 20:29:

Ja par Jaunās Teikas "burvību", tad vispār nevaru iedomāties briesmīgāku vietu, kur dzīvot. Izņemot fanošanu par visu iespējamo sabtransportu plūsmu pa Brīvībeni (ko maksātspējīgie cilvēki praktiski neizmanto), paliek tikai nebeidzamais korķis tanī satiksmes mezglā, pier ar perspektīvu stipri pasliknitāties, kad caur turieni palaidīs arī visu kravinieku plūsmu pa Austrumu magistrāli...

Papildināts 09.10.2021 20:43:

ateni
Tai mājai, kā JanisB arī rakstīja, ir pielikta jau tāda fīča kā rekuperācija...

Bet tas jebkurā gadījumā nav nekāds uzpūsts cenu burbulis.

eseni
Izskatās, ka tu nezini, ka Jaunajā Teikā atrodas veselas 4 biroja ēkas, kur izvietoti gana daudz starptautisku uzņēmumu.

ateni

eseni
Es saprotu, sekoju NĪ cenām jau sen. Un ir NĪ vienā no 3 blakus esošajiem mājokļiem. Bet nu kāpums ir 800 eur par m2. Nez, tas skaitās normāli?


Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/


Lauku puķe
Un kāds tiem birojiem sakars ar dzīvesvietas izvēli? Šodien birojs te, rīt otrpus pilsētai. Ja darbā jāsmok izplūdes gāzēs, tad vismaz vakaros un brīvdienās gribās tā kā no tā visa atslēgties, ne? Ir "Teikai" jaunajai kādi citi, aplsēptie, plusi?

Papildināts 09.10.2021 21:29:

ateni
Tā māja, manuprāt, pirmā ko viņi no 0 šogad laiž gaisā, tapēc jā, pārsteigums. Viņi Ropažu ielu palaida, bet tur cenas nemaz neparādīja, kā viss jau pārdots! Laikam visi strādā JT birojos

ateni

eseni

Tā māja, manuprāt, pirmā ko viņi no 0 šogad laiž gaisā.

Kā šo saprast?

Pirmās 3 tak arī no nulles bija.

Mums pirmajiem tika atsūtītas 4 mājas cenas, publiski nebija izliktas.

Ehhh, nomuļājāmies. Es neticēju, ka pirmos 5 dzīvokļus izgrābs stundas laikā. Mūsu gadījumā tas būsu 8 TK ietaupījums.


Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

ateni
Šogad sāk visu procesu, ganjau pat vēl būvēt nav sākts. Un būvniecības gads būs vismaz 2022. Izskatās uz to laiku tad arī būs kkādas izmaiņas likumos.

Papildināts 09.10.2021 22:18:

Jūs nopirkāt vienā no trim pirmajām mājām un gribat pirkt ceturtajā arī?

ateni

eseni
Jā ,nopirkām 2 istabu gadu atpakaļ.

Bet tagad gribam 3 istabu nopirkt.


Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Lauku puķe
Jaunajā Teikā atrodas veselas 4 biroja ēkas, kur izvietoti gana daudz starptautisku uzņēmumu.
Jā, kā darba vieta- lieliski.

Bet dzīvot... ? Troksnis no visām pusēm 24/7, putekļi. Kad meklējām dzīvokli, skatījāmies arī Jauno Teiku. Pašām mājām iespējams, nav ne vainas- taču vieta...Bija vasara- logi vaļā, gandrīz sarunāties nevarēja tajā troksnī.


segolena
Jauno Teiku es minēju tikai eseni ieliktā Brīvības ielas dzīvokļa kontekstā - jo gan JT, gan VEF kvartālā ir virkne biroju, kurā strādā salīdzinoši augsti apmaksāti cilvēki, kuri var atļauties nopirkt dzīvokli tieši blakus birojam.Un tā Staļina māja ir daudz labāka alternatīva nekā dzīvoklis JT - gan dēļ atrašānās vietas, gan skata pa logu, gan savas autostāvvietas, gan ēkas kvalitātes.

Pievienojos viedoklim, ka JT izvēle dzīvošanai ir galīgi garām - gan dēļ intensīvā pārvada, gan turpat pretī esošajām augstsprieguma līnijām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422641