Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Trebū Home projekts

BlueBerryNight

Lauku puķe
Pat pagalma mājā Brīvības ielā Brīvības iela visu laiku būs dzirdama. Turklāt, tur satksme notiek diennakti. Cilvēki, kas tādās vietās dzīvo, gan saka, ka pie tā pierod, un pēc dažiem gadiem ielu vairs "nedzird".

Papildināts 10.10.2021 18:50:

Apskatījos, tā staļiniete, par ko te runā vispār ir pie ielas pirmā māja. Turklāt, tuvu diviem intensīviem krustojumiem. Vieta dzīvošanai viena no draņķīgākajām Teikā, kas pati par sevi, protams, nav tā sliktākā apkaime.


Teikas burvība ir lielajā privātmāju rajonā. Tapēc tas rajons skaitās labs un prestižs. Sakars tam ar daudzdzīvokļu mājām gar Brīvības ielu gan nekāds.

Par Jauno Teiku divi stāsti:

1) draudzenei radinieks strādā vienā no biroja ēkām, darba specifika ir tāda, ka strādā tieši vakarā (ārzemju klienti), tad nu viņš smej, ka var pa logu skatīties, ko blakus mājā cilvēki ēst gatavo vakariņās;

2) darba kolēģe bija iegādājusies dzīvokli, cik sapratu, tad vienā no pirmajām mājām, bija nopietnas problēmas ar mitrumu, pelējumu, esot gājusi uz tiesu un esot panākusi savu un dabūjusi naudu atpakaļ. Vispār jau arī bez tabu kādus gadus atpakaļ bija stāsti par attīstītāju feileriem tur ar tekošu ūdeni kāpnēs pie ieejas un sapelējušu grīdu utml.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422641