Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Naudas noguldīšana

Fejja

ecuador
Fakts ir tāds, ka lielais vairums cilvēku, ilgstoši spēlējot totalizatoru, savu naudu zaudē, bet lielais vairums Mintos investoru ilgtermiņā pelna. Es nesaprotu, cik reizes man tas jāsaka? Jā, kāds aizdevējs var bankrotēt, tāpēc vajag naudu sadalīt pa daudziem, nu un? Tas nemaina FAKTU, ka Mintos investori visumā diezgan labi pelna.

Un ko nozīmē "pat ja aizdevumi vēlāk tiek piedzīti, tas neko nemaina"? Protams, ka maina. Ja tev būtu 500 eiro ieguldīti kādā uzņēmumā, vai tad tu domātu "Ja man jāgaida 3 gadi, kamēr Mintos atgūs to naudu, tad nav vērts"? Tev taču pašai vispār nekas nav jādara, tikai jāgaida.

Un kāds tam visam sakars ar Mintos zaudējumiem? Tas ir normāli, ka jaunuzņēmumam pirmajos gados ir zaudējumi. Kas tos sedz - nu Mintos īpašnieki, protams.

Ja godīgi, ecuador, es nesaprotu, kāpēc tu te strīdies ar mani, ja tev nav pieredzes ar Mintos un tu pat nesaproti, ar ko Mintos atšķiras no totalizatora. Es gribētu izbeigt šo diskusiju.

Hey!

Ja vēlaties efektīvi uzkrāt brīvos līdzekļus sev vai bērna nākotnei, papildus par to saņemot arī apdrošināšanu 5 segumiem sev, vai saviem bērniem, iesaku Mandatum Life!

Pati tagad veidoju tur uzkrājumu mazajai, papildus apdrošināju arī mazulīti. Nesen gadījās nelaimes gadījums un ļoti ātri arī saņēmām šīs kompensācijas!
Tagad esot pa mājām arī pati iesaistījos!

Tāpēc, sazinieties ar mani, kam ir interese un norunāsim tikšanos, kuras laikā pastāstīšu vairāk, kā arī, protams, varam noorganizēt attālināto konsultāciju!

Mans e-pasts: kristiana.eglite@ifuture.lv

vai pensiju 3. līmenis nav labs veids,kur investēt? īpaši, ja ap 40 jau...?? kā jums šķiet?

zunda
Tas ir labs veids, jā. Tikai viss nav tik vienkārši - arī pensiju 3. līmenī ir pieejami dažādi plāni ar atšķirīgām stratēģijām un atšķirīgu ienesīgumu. Tepat kaut kur blakus ir pieejama tēma par indeksu fondiem, kur es aprakstīju, kāpēc indeksu plāni/fondi ir labāki par "parastajiem". Iesaku palasīt. Kad pēdējo reizi skatījos, indeksu plānus 3. līmenī piedāvāja Indexo un SEB. Varbūt tagad vēl kāds ir nācis klāt.

Man pašai ir Indexo, piereģistrējos kaut kad maijā. Viņiem tā baigi interesanti uztaisīts: ja tu norādi savu vecumu, sistēma automātiski izdomās, cik procentus no tava portfeļa likt akcijās un cik obligācijās. Bet var arī norādīt, ka pats grib izvēlēties šo proporciju. Es tādā veidā ieliku akcijās 100%, jo man līdz pensijai vēl tālu. Kad līdz pensijai ir atlikuši mazāk par 10 gadiem, tad var domāt par obligācijām. (Viņām cena nesvārstās tik ļoti kā akcijām, toties ienesīgums ir ļoti zems.)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422701