Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Žalūzijas lieliem logiem

Springroll

Uztaisījām mājā lielus logus un durvis uz terasi, bet tagad problēma - žalūzijas. Biju iedomājusies uzlikt kasešu rullo vai dienas/nakts, kā uz citiem logiem. Bet kantorī, kur sūtīju, saka, ka maksimālais augstums 1.80 esot, a man virs 2m logi. Ko nu? Parastās rullo, vai vēl trakāk vertikālās negribu, ar aizkariem aizklāt arī nē, bet no saules un kaimiņiem reizēm derētu paslēpties Varbūt ir zināms kāds salons, kur izgatavo tomēr virs 2m? Vēl idejas?

Mums mājās dzīvoklī arī lieli logi (rupji rēķinot 2x2m), problēma bija arī lielais logu platums. Skatījāmies salonus, dzirdējām arī kaimiņu teikto, ka neviens tik lieliem logiem nemaz negrib taisīt (vai arī nedod garantiju, jo platums par lielu), tad vēl uzzinājām dažu cenas... Nospļāvāmies un aizbraucām uz ikea

https://www.ikea.lv/lv/products/virtuve/aizkari-un-zaluzijas/zaluzijas/fridans-gaismu-necaurl-rullo-zaluzijas-zila-krasa-art-90396902

Par žalūzijām nezinu, bet man LaboLoguAģentūra uzņēmās uzlikt rullo moskītu tīklu tādiem gabarītiem, kur visi citi LV labi zināmie mani atšuva (platums par lielu vai franču balkona margas par tuvu). Bija šaubas par to kantori, bet, kad uzstādīja, biju sajūsmā. Nezinu, vai Jūsu gadījumā viņi spēs atrast risinājumu, bet mēģināts nav zaudēts.

Katram savs

JanisB
Nospļāvāmies un aizbraucām uz ikea
Viņa grib kasešu.

Baidos, ka ierobežojums varētu būt kasetes izmērs, kurā var satilpināt tikai noteiktu daudzumu "auduma". Bet es tik pļāpāju, pieredzes nav. Man ir parastās rullo - lieliem un platiem logiem.

Lieli logi, žalūzijas rullo no Alan deko, ir logi, kuriem varēja kasešu žalūzijas uzlikt un ir tādi, kur rullo, jo tehniski, tik platiem logiem kasešu nevar.

Katram savs
Zinu, es vairāk rakstīju tīri par vispārīgo pieredzi ar lieliem logiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422883