Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Covid testi skolās

Bettija1122

Bettija1122
Nesaprotu, šitie rādītāji, bet skolās dzīve rit kā senāk tiek rīkoti klasesvakari, tad vēl iesvētības, nekăxi ierobežojumi.....
Bērni savos burbuļos mācās un priecājas. Normāli. Būtu labāk satraukusies par pilno sab.tr. vai reliģiskajiem pasākumiem.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

pece
Nu nav nekāds tur burbulis, 6 klases kopā, tas jau ap 200 cilvēki, vai tiešām šajā laikā to vajag?

Upene

Bettija1122
Kaut kāda tu trakoti uzvilkusies. Būs vien tev jāiet pie vadības šie jautājumi risināt, ne cālī.

Norma Džīna

Bettija1122
Nepotētie iet uz skolu un skolà tieši nepotētie nodod covidtestu. Attiecìgi veselie turpina apmeklēt skolu, slimie paliek màjàs. Mans bērns tiko šitam izgàja cauri. Nepotētie sēž màjàs un màcàs attàlinàti.

<cenzēts>

Komentārs neatbilda foruma lietošanas noteikumiem.

Komentāra autoram bans par nelikumīgu darbību popularizēšanu.

Pēdējās izmaiņas: NobodyIsPerfect, 11.10.2021 09:34.
Pēdējās izmaiņas: NobodyIsPerfect, 11.10.2021 09:36.

Hugoldiine

IngaN
Priekš kam? Lai vienmēr būtu negatīvs? Un jēga? Miers vienam un risks, ka kāds neapzinoties izplata infekciju?

<cenzēts>

Komentārs neatbilda foruma lietošanas noteikumiem.

Pēdējās izmaiņas: NobodyIsPerfect, 11.10.2021 09:35.

Bettija1122
No kurienes tāds naids pret vakcinētajiem un pārlieciba, ka vakcinētie neveic testus?

Mans skolnieks vakcinēts, saslima, pēc slimošanas veica testu.. Negatīvs, devās uz skolu.

Es pati- vakcinēta, elpcelu infekcija, veicu testu, negativs.

Ja kas - šobrīd bērna skolā 80 % klašu karantīnā, jo nevakcinētam skolotājam Covid. VISI, tai skaitā vakcinētie, mācās attalinati.

Norma Džīna

Kādu sviestu ta Cuca sludina, ka viss viņas sacītais tiek satīrīts

Norma Džīna
Gan jau kaut kādus murgus raksta.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422905