Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Moskītu rāmji

Katram savs

Katram savs

Padalieties, lūdzu, pieredzē ar "stacionārajiem" moskītu sietiem. Es vairākus gadus līmēju tos vienreizējos sietus no Depo, ir ok, bet domāju, vai nav izdevīgāk sagādāt pastāvīgos.

Kā viņi stiprinās? Vai tiek bojāts loga rāmis (plastmasas logi)? Vai mājas fasāde? Vai visiem viņiem ir vienāda konstrukcija, vai ir dažādas? T.i., vai man neklēt jebkādu firmu, vai jāskatās kas konkrēts?

nikii

Mums ir no ripo šādi rāmji.

https://ripointernational.lv/ramjveida-logu-siets-koka-logiem

Paņēmām smalkāko sietu, un nav ļoti pamanāms. Logu nebojā, ielikšana izņemšana vienkārša. Kā ir citiem, grūti saprast.

Otrai mājai paņēmām kasešu žalūziju, it kā ok, bet tur jābojā logs, jo pati kasete jāstiprina un viss veidojums ir pamanāms uz fasādes. Ieliekamais rāmis patīk daudz labāk.

ja nezini, ko veelies, dabuusi, kas paliks paari...

Moskītu rāmim iesaku izvēlēties tādu, kam ir mazi rokturīši, lai ērtāk uzlikt. Man ir bez tādiem, bet gribētos, lai ir. Iesaki melno sietu, maz redzams. Zinu, ka citiem tīkli kalpo vismas 6-7 gadus, ja paveicas arī ilgāk. Tā ka parēķini, ka ieguldījums vienam logam jāizdala ar vismaz 7 un jāiekļauj inflācija tiem sietiem, ko liec logā parasti. Turklāt čakars atkrīt, bet nu uz ziemu jābut vietai, kur tos rāmjus glabā. Pvc logu nebojā, jo uzāķejas ieliekams rāmis. Ir ok.

Papildināts 02.10.2021 15:32:

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18422929