Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tālmācība

ruuutaak

dace_bogdane

ruuutaak
Mana meita Janvārī pārgāja uz tālācības vidusskolu, jo koledža nespēja nodrošināt kvalitatīvu izglītību pagājušajā mācību gadā. Viņiem pusi no klases atskaitīja, lai vai 10. klasē visiem bija atzīmes 8+. Tagad mācās 12. klasē un papildus strādā. Ļoti ērti un saka, ka beidzot reāli var mācīties, nevis atsēdēt un tad pildīt mājasdarbus.

Tālmācība ir maksas pakalpojums, bet nav dārgi.

1. Atrodi skolu, kurā gribi mācīties.

2. Izvēlies novirzienu.

3. Sastādi plusu un mīnusus sarakstu.

4. Pamato vecākiem, kāpēc gribi mācīties tālmācībā - tā arī pasaki, "lai varētu paralēli strādāt vai arī pabeigt 2 gadus vienā".

Papildināts 30.10.2021 21:18:

Vēl savai meitai iemācīju, ja nepaprasīsi, tad nekad neuzzināsi. Sloktākajā gadījumā atbilde būs nē - un, ko tad? Neko, turpināsi mācīties vidusskolā/ ģimnāzijā.


Pie tam ar ,,3+'' Ģimenes karti ir par velti!

AtaArminda

Tikai vislabākās atsauksmes. Dēls sportists, laiku plānot prot. Diemžēl viņa gads nevar ņemt 2in1 pārejas uz kompetenču izglītību dēļ. Materiāli un pedagogi gatavi strādāt attālināti, nevis tās pusšausmas, ko bieži nácās novērot standarta skolā covid ierobežojumu laikā. Eksāmeni tik un tā visiem vienādi. Nav dzirdēts, ka tos kāds tālmācības skolēns nespētu nokārtot. Laiks ietaupās - nav tās tukšās ņemšanās (disciplīna klasē, bla-bla, īsās dienas, tingeļ-tangeļi). Iesaku gan piedomāt par socializēšanos - hobiji, draugi, sports, kas nu šobrīd pieejams.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18423033