Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

LIDL Latvijā

Fledermausis

Conejito

Es domāju, ka pirmo mēnesi tur labāk neiet.

teite

Pa dienu biju rimi, nesapratu ko tādi pūļi un pilns ar pastaigas solī ejošiem "tūristiem" un stumjamajiem ratiem. Garām tikt nevarēja. ārā ejot tik atcerējos par lidla atvēršanu. Sapratu, ka pirmo nedēļu toč tur neiešu, ja pat rimi jau tāda ažiotāža ap pāris lētākām precēm.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Bet tàs cenas ir tiešām dalīts ar divi vai trīs daudziem produktiem

Fledermausis

Jazz_ Skatoties bildes netā, nešķiet, ka dalīts ar 2, kur nu 3 reizes. Jā, lētāk ir. Es vairāk esmu ieciklējusies uz savādāku sortimentu.

Emilija_TV

Jazz_
Lētāk kā kur? Kā Rimi? Es atkal te no apollo raksta apskatījos plauktu bildes un salīdzināju ar vācu Lidla cenām.

Kā Maxima un Rimi

Paprika

Ar nepacietību gaidu, kad varēšu sapirkt poļu Piloš mazos jogurtiņus, čehu aknu pastētu un poļu gaļas izstrādājumus ... un atkrituma maisus.

Visi jau nevar buut balti, puukaini un nevainiigi...

Juniors

Lēdija

Paprika
Es neko nepārmetu, bet kas labs poļu pastētē un gaļas izstrādājumos, da par jebkādu cenu?
Pastēti pašam pagatavot izmaksā "kapeikas" un zini, ka labi produkti - dārzeņi, sviests, vīns, piemēram. Un kāds iemesls ēst desas, kūpinājumus? Paskatieties sastāvu! Ok, izņēmuna kārtā var, bet tam taču nav jāgaida Lidl.

AuraAura

Man patīk piena produkti, sieri, grieķu jogurta spainis, jēla gaļa, daudzas sadzīves preces, trikotāža, veļa, zeķes.

Papildināts 06.10.2021 22:24:

Un tas ka būs kaut kas citādāks.

Papildināts 06.10.2021 22:26:

Man ir slēpošanas kostīms no turienes. Es gan neslēpoju, eju ziemā, garās pastaigās, silti un nebija dārgs.

Papildināts 06.10.2021 22:30:

Tabletes trauku mašīnai patīk.

Papildināts 06.10.2021 22:31:

Un pavasara puķu sīpoli daudz lētāki

kristel

Es arī gaidu, ne dēļ kādām konkrētām precēm (lai gan daudzas jau ir iecienītas), bet dēļ precēm kā tadām, kuras ir citādākas nekā ierastajos veikalos.

Lēdija
Tak tie kuri ēd tikai mājās taisītu pastēti, lai ēd. Kāpēc uzreiz jāklūp krāgā tam, kurš grib to gatavo pastēti veikalā nopirkt un justies labi to ēdot. Poļiem ir daudz labu produktu ar daudz labāku sastāvu (arī tās pašas pastētes un desas), nekā tepat vietējiem ražotājiem, kuri max labāko izgrūž ārā un mums pat neiedod, bet mums iedod ne tā labākā sastāva produktu.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18423051