Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

LIDL Latvijā

Fledermausis

Aabece

Sakritība vai konkurence, bet Maxima rīt lasi dos par tādu pašu cenu kā Lidl. Un sviestu. Un arī granātābols pietuvināts.

Kukazhaa
ur lidld produkti no lv

Ķiploki

Aabece

Biezpiena sieriņi arī tie paši Kārums, pat krāsa iepakojumam līdzīga.

Pagaršoju arī rīsu krabju salātus un olīvas. Negaršīgi

Conejito

Mazkalne
Lielās zaļās olīvas ar kauliņiem no Itālijas dienām ir vnk perfektas.

Conejito
Tieši tās arī pagaršoju. Tādas kā ieskābušas, bez sāls, dīvaini mīkstas. Varbūt man brāķis trāpijies

annele18

Notestēju graudaino biezpienu. Nepirkšu vairs. Tāda vecuma piegarša (jau iebojātu piena produktu), lai gan termiņš 22.10.
Vai domāts tas, kas trauciņā ar saldo krējumu? Tas man garšoja, jo nav sāļš kā citur nopērkamie. Es parasti pievienoju vēl svaigos zaļumus- dilles, lociņus..

Vai domāts tas, kas trauciņā ar saldo krējumu
Ir trauciņā, ar saldo krejumu. Viegls, rakstīts. Saļi jau šie parasti nav neviens, bet ta piegarša. Varbūt esmu jūtīga uz piena produktu "vecumu".

Sviesta cepumi, tādi apaļi - reāli sviesta cepumi. Gašīgi. Un pēc sastāva tur tiešām kā mājās taisītie - sviests, milti. Pat nav piemineti irdinātāji.

Hallhuber

Nesaprotu...Lv, Lietuvā taču labs biezpiens. Es pat braucu speciāli 20 km , lai to nopirktu krievu veikalā, tas Lidl sataisītais ķobītī negaršo nemaz pēc biezpiena. Tagad Lidl sāka ražot krievu biezpienu, jo laikam nepatīk, ka zaudē kontingentu krievu veikaliem.

Es domāju, ka cilvēki stāv rindā ne tikai cenu dēļ . Meklē jaunas garšas. Tāpat kā man tie vācu produkti jau apnikuš, gan jau tauta atēdīsies tos svežzemju labumus.

Atceros, ka sākās tie Polijas braucieni, tad tā poļu ķīmiskā limonāde bija tik super! Interessanti vai tauta to pērk, ja tagad veikalos būtu, ir?

Vācijā . Baden- Württemberg / Bayern

Conejito

Mazkalne
Man viņas garšoja tieši kā itāļi tādas "gatavo" - ļoti izteiksmīgas, varētu pat teikt, na ļubiteļa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18423051