Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pirkt īpašumu uz nepilngadīgo

Anna651

Labdien, vēlos iegādāties mazu dzīvoklīti uz sava nepilngadīgā dēla vārda, lai izvairītos no vairākkārtēju nodokļu maksas. Dzirdēju, ka šādā gadījumā ir jāpiesaista bāriņtiesa un ka tas esot sarežģīti? Vai, lūdzu, kāds var padalīties ar līdzīgu pieredzi. Paldies.


Es izvairītos no tādā varianta ar visiem spēkiem. Ja gribēsi kaut kā rīkoties ar īpašumu, tad būs jāpierāda, ka tas ir bērna interesēs, kuras citādi nespēj apmierināt (no sērijas "bērnam nebūs, ko ēst, kamēr nepārdošu šo īpašumu" ) un kad viņam paliks 18 gadi, tad viņš varēs ar to darīt, ko grib, viņam nevajadzēs ne tavu padomu, ne viedokli.

Anna651
vēlos iegādāties mazu dzīvoklīti uz sava nepilngadīgā dēla vārda, lai izvairītos no vairākkārtēju nodokļu maksas.
Kā tieši tu vari izvairīties no nodokļiem, nopērkot īpašumu uz sava dēla vārda? Nopirkt pati un uzdāvināt dēlam? Un tad to dēlu deklarēt tajā dzīvoklī, lai to var pēc 5 gadiem pārdot, nemaksājot nodokļus?

Iespējams, ka ir citi, izdevīgāki risinājumi.

Un kā jau te saka - ikvienai darbībai ar sava nepilngadīgā dēla īpašumu tev vajadzēs atļauju no bāriņtiesas. Kas nozīmē, ka tev katru reizi vajadzēs pamatot, kāpēc darbība x ir tava bērna interesēs. Lai gan nav dzirdēts, ka bāriņtiesas īpaši liek šķēršļus, tomēr neko jau nevar zināt + vēl tagad attālinātais režīms, kur pie notāriem var tikt tikai sertificētie vai tie, kam ir eparaksts.

Bāriņtiesa vēl tā. Bet ja bērns sagribēs , ņems un sajutīsies īstais īpašnieks.

Bērni mēdz palikt ar laiku pilngadīgi.

Pārdos, nopirks košļenes...


Pārdos, nopirks košļenes...

Bet pagaidām būs kur dzīvot. Vismaz kaut kas, nekā nekas, kad jūti ka astē sēžas tiesu izpildītāji.

ecuador
Par tiesu izpildītājiem autores tekstā nav ne vārda. Tik par nodokļiem. Kas ir tā situācija, kad nodokļus maksā vairākkārtēji?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18423235