Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā uzzināt kam esi bijis kontakpersona?

nikii

Sviestabeka

Gribējām pierakstīties uz otrdienu, lai testu veiktu. Bet nevaram, jo nav ārsta nosūtījums.
Kontaktpersonai nav vajadzīgs ārsta nosūtījums, lai veiktu testu. Pietiek ar to, ka e-veselībā ir saņemta ziņa par kontaktpersonas statusu. Pati tā testu pirms pāris nedēļām nodevu.

Kam biju kontaktpersona, precīzi tā arī neuzzināju. Es gan arī īpaši necentos. Bet man darba vietas atbildīgā persona jautāja, vai es biju konkrētajā dienā konkrētā vietā. Tur bija padaudz cilvēku. Nevakcinēti aizgāja karantīnā. Viens no tiem, kas bija prombūtnē, arī bija tas pozitīvais, bet kurš tieši - nav ne jausmas. Varbūt tieši ar to cilvēku nemaz tuvumā nebiju. Telpa paliela, kontaktpersonas visi, kas tur bija.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Varbut kads sajauca, ka ari vnk gtibeja ieriebt. Zvanot jau nevar prasit personas kodus, jo vai tad jusu berns var nosaukt visu klasesbiedru p.k.? Kaut ari nebrinos, kad dokumenti ir jauzrada uz katra stura...un neviens tur neko neizmekles vnk samierinies...

Mikaa

Sila purene
Par klasesbiedriem informāciju nodod skolotāja. Viņai jau nu tā kā jāzina, kurš bija skolā, kurš ne.

nikii

Sviestabeka
Kontaktpersonai nav vajadzīgs ārsta nosūtījums, lai veiktu testu. Pietiek ar to, ka e-veselībā ir saņemta ziņa par kontaktpersonas statusu.
Vakar zvanot uz 8303 atteica pierakstu, jo nav ārsta nosūtījums- zvanīju gan es, gan vīrs. Ies viņš bez pieraksta, līdz šim ārā neviens nav dzinis.

ja nezini, ko veelies, dabuusi, kas paliks paari...

Kāpostgalva

Vispār šis ir idiotisms. Ir jānorāda, kur tad varēja inficēties, lai izslēgtu kļūdas variantu. Manu puiku gandrīz iebāza karantīnā par atrašanos kopā ar slimo stundā, kas nemaz nenotika. Labi, ka puika atcerējās un vēl daži bērni, jo skolotāja tai laikā, kad notika "kontaktpersonu" apzvanīšana, nebija sazvanāma. pilnīgi bezjēdzīgi sēdētu mājās.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Kad man zvanīja, uzreiz teica, ka kontakts bijis korī, bērnam skolā.

Protams, nevar teikt, kurš ir slims (datu aizsardzība), bet vietā man šķiet obligāti ir jāsaka.

Mums arī atnāca paziņojums, ka jāsēž karantīnā un tikai pēc tās beigām uzzināju, ka katantīna no pagarinātās grupas kurā dēls skatijās, bet nebija bijis. Murgs.

Izskats mainās atkarībā no rakursa.

teite

zobubirste
Ģeniāli. Un tur neviens neatzīmē kuri bērni ir, kuri nav???

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18423273