Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pozitīvs tests-pārslimošanas sertifikāts

Inndra

bubene
Bet tas spļaujamtests tad ir par maksu, lai ģenerētu sertifikātu? Jeb bez maksas. Gulbja lapā nav saprotams.
Man skaidroja,ka pietiek ar individuālo skolas testu (nezinu kā ir tagad, kad iur kolektīvie).

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Inndra

bubene es saprotu, ka par maksu/bez maksas ir svarīgu tikai tad, ja tu vēlies saņemt testēšanas sertifikātu. Šeit ir runa par pārslimošanas sertifikātu.

Inndra
Un es konstatèju, ka neviens īsti nezina pat iestādēs katrs skaidro pa savam. Tas bija pat smieklīgi.Kādus 8 speciālistisus apzvanīju, katrs man teica kaut ko citu. Proti vjens - jā, otrs -nē.. un tā uz priekšu. Varbūt nu jau skolās tik daudz testēti, ka viņi zinās pareizo atbildi. Man bija pašā septembra sākumā. Jo, jā negatīvs bezmaksas siekalu tests nedod testēšanas sertifikātu, bet POZITĪVS dod pārslimošanas sertifikātu. Un šeit arī viss lielais apjukums slēpjas.

Papildināts 15.10.2021 22:53:

pece
Maksa/bez maksas ir svarīgi negatīviem testiem (piemēram, lai dabūtu sertifikātu uz 72 stundām vai cik nu tur dod) - testēšanas sertifikātam.

Bet pārslimošanas sertifikāts tiek ģenerēts neatkarīgi no tā, vai cilvēks par testu ir maksājis un vai spļāvis traukā vai arī deguns bakstīts - tā ir laboratoriski apstiprināta saslimšana, kur pēc 11 dienām pienākas pārslimošanas sertifikāts.

Papildināts 15.10.2021 22:53:

Inndra
Tev taisnība

black sand

SanSu
Tas laikam uz pieaugušajiem attiecas! Acīmredzot ģēniji nesnauž. Tomēr shēma esot tāda, ja esi nodevis automātā spļaujamtestu un tas ir pozitīvs tad vajagot papildus nodot degunā bakstāmo klātienē, māsiņas klātbūtne. Tad dabu sertifikātu.

Uz bērniem tas neattiecas

black sand
Bet ja ir nodots laboratorijā (nevis automātā, bet pie māsiņas) tas spļaujamtests, tad arī pieaugušajam ir pārslimošanas sertifikāts (nu ja tests ir pozitīvs). Tam pierādījums ir mans vīrs.

Papildināts 15.10.2021 22:56:

Par automātiem nezinu. Es neriskētu uz to paļauties, bet ej nu zin...

black sand

kikija123
Nu jā jo ir pierādāms ka spļāva tā persona kura rakstīta un māsiņa tam liecinieks.Kādreiz tas redz nebija aktuāli, visi pārsvara gribēja būt negatīvi tādēļ varēja paļauties ka siekalas pieder testa prasītājam bet viss plūst, viss mainās

black sand
Piekrītu

Upene

bubene
Tā nav.

Sertifikātu nedod kopējais pozitīvais tests. Individuālais tests dod. Arī siekalu.

Covid lapā ģenerējas 12. dienā pēc individuāli pozitīvā testa.

Nekas nav jāiet uz laboratoriju un jāpārbaksta.

Lācis

bubene
Pilnīgas muļķības. Man bērns nodeva siekalu testu, bija pozitīvs un tagad jau lieto sertifikātu.

Inndra

Tātad māsiņa man sastāstījusi muļķības, pirmdien uzzvanīšu atskaitīties par bērna veselības stāvokli un pie reizes pateikšu arī par šo. Lai nesūta nākošos slimos bērnus uz kociņtestu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18423279