Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Klasē Covid

gludeklis

Bērna klases kopējā testā kādam uzrādās Covid. Tagad katrs atsevišķi notestēti- gaida rezultātus. Bērns bēdīgs un dusmīgs, ka brīvdienas jāpavada karantīnā. Bet nu neko darīt...

Man jautājums- parasti pēc tā, ka klasē kādu atklāj, pēc tam pusklase noliekas ar Covidu, vai vien tuvākie draugi/ biedri? Kāda Jūsu pieredze?


Melisa

pēc tam pusklase noliekas ar Covidu
Mūsu gadījumā tieši tā arī bija - pusklase, pat viens vairāk par pusi.

gludeklis
Pilnīgi neviens nenolikās. Tikai tas viens slimais bija un viss.

Četri vēji

Kāda Jūsu pieredze?
Meitai klasē pagājušā nedēļā pozitīvs klases tests. Visi rindiņā nodeva. Neviens neatzinās, ka būtu pozitīvs. Šajā ceturtdienā atkal tests (gāja tikai uz testu). Un atkal pozitīvs. Tā kā iepriekšējā nedēļā netikās, tad taisa testu un negatīvie pirmdien varēs nākt mācīties (viņai nav brīvlaiks).

parasti pēc tā, ka klasē kādu atklāj, pēc tam pusklase noliekas ar Covidu, vai vien tuvākie draugi/ biedri?
No darba pieredzes - gandrīz neviens nenoliekas. Bet, iespējams, tas atkarīgs no vēdināšanas, kontaktu ciešuma, bērnu vecuma utt.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt


Atkarīgs no dažādiem apstākļiem. Ģimenes ārsts teica, ka izskatās tā, ja pozitīvais ir bijis skolā ar simptiomiem ala tjipa tikai iesnas vai taml., tad noliekas diezgan daudzi. Ja pozitīvais tika pieķerts pirms simptomiem, tad paķer līdzi labakos draugus un pārējie izsprūk.


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Melisa

ja pozitīvais ir bijis skolā ar simptiomiem ala tjipa tikai iesnas vai taml
Iespējams, ka mums klasē tieši tā arī bija. Bet vispār šokā bija visi, ka tik daudz. Cik nu man ir informācija, vismaz daļai to pozitīvo pēc tam bija arī simptomi - temperatūra, klepus un galvas sāpes.

Pie mums bija ciemos bērna draugs, kuram simptomi sākās vakarā pēc ciemošanās. Neviens nesaslimām. Man jau kontakts minimāls, bet puikas galvas kopā salikuši pie xboxa. Tā ka ne obligāti saslims. Draugs gan ar diezgan augstu temp, klepu, iesnām nolikās.

gludeklis
Mums neviens papildus tiem, ko uzrādīja uzreiz nenolikās (izņemot manējos, kas ir dvīņi un otram bija 3 dienas vēlāk pozitīvs).

Mums klasē ar neviens nesaslima, lai arī karantīnā klase bija jau 2 reizes, bet cik saprotu, ka skolotāja arī ļoti apzinīgi vēdina klasi. Domāju, ja pozitīvais bērns ir bez simptomiem un klase tiek regulāri kārtīgi vēdināta, iespēja dabūt ir maza. Ja nu vienīgi mūzikā, kur visu stundu jādzied.


Upene

Mūsu klase ir nolikusies karantīnā 3x dēļ pozitīva klasesbiedra. Neviens cits līdzi nav saslimis. Visi gan arī bezsimptomu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18423283