Kovids politiskā mērcītē un svaigs vakcīnkokteilis

Aabece

Slēdza NobodyIsPerfect: "Limits".

chibuchabuchib
Pilnīgi pietiktu, ja valdībā būtu kāds loģiski domājošs cilvēks. No tautas, nevis no Amerikas. Kas dzīvo tāpat kā vairums.

kino

Vairums neuzskata par nepieciešamu tusēt pie sienas. Labāk pagaidīs, kad viss beigsies..
He he. Trāpīgs salīdzinājums. Jo pasargāts no zilajiem staiguļiem tak nebūtu neviens.

Savukārt tie, kuri pret vakcināciju, tie varēs savilkt paralēles, ka zilie staiguļi ir vakcīnuzspiedēji, kuri cilvēkus pārvērs par zombijiem.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti !

chibuchabuchib

Kurš paredzēja, ka publiskajā sektorā daļa nevakcinēto speciāli meklēs iespēju saslimt?

AuraAura

mirx_

Bet, ja jau vakcinēties negrib par spīti valdībai, tad laikam nav arī pamats domāt, ka nevarētu gribēt izslimot par spīti..

Papildināts 17.10.2021 01:11:

Kropls paliek kropls.. Tā teikt.

AuraAura

Šī gan laba ziņa.

VLapsa

Rudā_ hm... kaut kur dzirdēts teksts, ka slaucēja var vadīt valsti... vai tik nebūsi Uļjanovu salasījusies?

AuraAura

https://jauns.lv/raksts/zinas/467442-arvien-vairak-cilveku-latvija-mekle-iespejas-ka-saslimt-ar-covid-19

Papildināts 17.10.2021 01:19:

No šī raksta izriet, ka par tādām lietām pat rūtaina saule draud.

Derpine

Ne visiem viegli inficeties- es tajaa skaitaa. Nevienu meklejusi neesmu speciali lai ar inficeto salaiziitos vai vismaz padzertu no vienas kruzes, bet esmu bijusi saskarsmee ( un ne jau vnk noejot garam) un esmu atsedejusi jau dafigaa reizes karantiinu - skuju, viss negativs. Taka tas nav tik viegli ka raadaas.

mirx_

Ibicai taču izdevās!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18423303