Kovids politiskā mērcītē un svaigs vakcīnkokteilis

Aabece

Slēdza NobodyIsPerfect: "Limits".
cirkusk

Susuriic
ka ar kuģu krīzi tūlīt iebremzēs arī "tirdzniecība internetā".
ar šo krīzi iebremzēs arī iepirkšanos veikalos, jo preci nevarēs dabūt. jau vairāk kā gadu ir šādas problēmas, pieņemu, ka ne tikai pie manis, bet visur. cilvēki mēnešiem gaida, kad kaut ko viņiem vajadzīgu piegādās veikalos,.....

siikbuutne

magoņmaizīte Berta
8.00 stāvēt poie Ventspils Lidla
Pie kaudzēmdaudziem Lidliem tas notiek.

Jebkurā laikā ir rinda. Kā mans vīrs teica - labi, jauns veikals, man arī varbūt interesētu ieiet.. bet jāstrādā vai tad nevienam vairs nav?

Ja man būtu kaķis, es nevienam neteiktu. Un tad kāds atnāktu pie manis ciemos - - - BET TUR KAĶIS! 

abcde

magoņmaizīte Berta
Kā tu zini, ka viņa staigā miņučos? Varbūt gari pelēki svārki līdz potītēm un cope.

Vinnny
darbs...laab, eju skatīt, varbūt pastarītim un vidējam nevajag zābakus, moš kaut kas aizķēries krājumos. Vienīgi lielais ir 12gadīgs un nevakcinēts.....aiiii, tjip trūka problēmu ar karantīnām, attālinātajām mācībām, sertifikātu kontrolēm pie veikaliem un citām problēmām

cirkusk

Resnā Žurka
Pat trešās potes nepieciešamība, jo otrās devas darbības laiks beidzies, netiek apsvērta veseliem cilvēkiem.
viņi melo. uzpirkti...! VISI!

siikbuutne
otrās potes darbības laiks beidzies' - t.i., cilvēkam vairs nav nekādas aizsardzības pret vīrusu? vai kādā aspektā?
mums trešās potes dod tiem, kam novājināta imūnsistēma- arī slimnīcās vakcinētie esot ar šo problemu- saņemot pirmās divas vakcīnas, nebija labi ar imūnsistēmu, iemesli dažādi, galvenokārt tie, kam ķīmija tikko bijusi, transplantācija utt!

kārtējās manas fake news no vienas no lielākajām slimnīcām Dānijā

Vinnny

abcde jeansi un tshirt. Garie par solīdu.

Papildināts 19.10.2021 11:10:

Susuriic jā, diemžēl šobrīd dīvainā laikmetā dzīvojam.

Optimists optimistiem optimists.

astuti
Un neviens jau arī nevar konkrēti pateikt, tieši kāda ir tā gaita, bet nu viņa ir.
tāpēc vēl jo debīlāk ir šo vīrusu apsaukt par parastu puņķi ar ko mirst tikai tāpēc, ka savs laiks pienācis un organizēt slēpošanas tūres uz Itāliju, lauzties pār nožogojuma lentēm, slapstīties uz kaimiņvalstīm pie slēgtām robežām, mācīt citus kā noslēp no testa iespējamu kovida infekciju, postulēt, ka pote ir žļurga un citas figņas, ko mēnešiem nodarbojās sirdsmāsiņa persona non grata. Jo pat pasaules vadošie zinātnieki vēl pilnībā nezina, kāda ir tieši šī konkrētā vīrusa sava gaita. Ne?

Vai tad Maximā zābakus nedos?

siikbuutne

cirkusk
tiem, kam novājināta imūnsistēma
kā mēra imūnsistēmas stiprumu/vājumu?

Teiksim, es aizeju un saku - gribu 3. poti, man pirmās divas ir sen.

Un viņi - ko skatās? lai noteiktu, kas manai imūnsistēmai (ne)pienākas?

Ja man būtu kaķis, es nevienam neteiktu. Un tad kāds atnāktu pie manis ciemos - - - BET TUR KAĶIS! 

cirkusk

Rudbekija
neaizmirsti līšanu zem lentas, lai kafiju padzertu un bulku apēstu

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18423303