Kovids politiskā mērcītē un svaigs vakcīnkokteilis

Aabece

Slēdza NobodyIsPerfect: "Limits".

Runājot par skolotājiem, tad kaut kā man ir iekritušas acīs sakarības, ka citi, kuri kaut ko raksta par trešo personu izjustām un piedzīvotām smagāk blaknēm no vakcīnas vai pat letāliem iznākumiem - tie visi pastāstiņi ir par skolotājam. Vai esat ievērojuši?


Tas tāpēc, ka skolotājām bij' pirmajām obligāti jāpotējas. Gan jau drīz būs kādi stāsti par publiskā sektora darbiniekiem ar. Kā viņi LIDL rindā ķēra kovidu.

chibuchabuchib

Rudā_
Tas tāpēc, ka skolotājām bij' pirmajām obligāti jāpotējas
Mediķus un NBS, kuriem pirmajiem vakcīna bija obligāta, aizmirsi

Karusa

El milagro
būtu ļoti jācilā izglītības kvalitātes jautājums.

bet pa to laiku nebrīnīšos ,ja aizklapēs skolas vai atļaus mācīties tikai sertificētajiem.


Marso

Meauk
Nē, neievērojām. Par blaknēm stāsta dažādu profesiju pārstāvji. Jā, vasarā bija skaļi izskanējis gadījums par 41.vsk skolotāju. Bet pārējie 2500, kas reģistrēja blaknes un 30+ letālie gadījumi nebija par skolotājiem. Zva nemaz netiek minētas profesijas.

Karusa

tas NOTEIKTI veicinās izglītības kvalitāti. cieti!

Papildināts 17.10.2021 07:58:

Marso
šim nu gan ir jāpiekrīt. kaut vai vakardienas gadījums, kad viena cālene rakstīja, ka slikti jūtas. nē, nē un vēlreiz nē, no potes tas nevar būt, jo nevar būt. pat iespēja tāda netiek pieļauta. pff, kur te cerēt uz objektīvu statistiku.

Papildināts 17.10.2021 07:59:

un vēl pedējā pieckapeika no manas puses: es domāju, ka daļa lielo ciparu šobrīd ir tieši tāpēc, ka daudzi speciāli "saslimdinās".

Katram savs

El milagro
imho, būtu ļoti jācilā izglītības kvalitātes jautājums.
To jau cilā... hm, cik es sevi atceros.

Papildināts 17.10.2021 08:17:

Marso
un 30+ letālie gadījumi nebija par skolotājiem
Latvijā? Kur ir tāda statistika?

Papildināts 17.10.2021 08:20:

Karusa
kaut vai vakardienas gadījums, kad viena cālene rakstīja, ka slikti jūtas.
Jautājums, vai viņa reģistrēs blakni? Gan jau līdz pirmdienai būs vesela, pie ārsta nevērsīsies, un tas tā arī paliks.

Un kurai galva sāp (no sirds jūtu līdzi) - vai tas ir piereģistrēts?

Karusa

Katram savs
Neatceros, kura te rakstīja, ka mēģinājusi runāt par blakni, taču viņa tika atšūta ar tekstu, ka tikai 3 dienas pēc potes skaitās kā blakne, pēc tam viss - slavenais "tā nevar būt, jo nevar būt".

chibuchabuchib

Karusa
viena cālene rakstīja, ka slikti jūtas. nē, nē un vēlreiz nē, no potes tas nevar būt, jo nevar būt. pat iespēja tāda netiek pieļauta
Drīzāk teiktu, ka nevis netiek pieļauts, ka no potes nevar nekas būt, bet tiek pieļauts, ka var būt daudzas blaknes, tjipa, tas ir norma, iedzer zālītes un gaidi, kad pāries. Cilvēks pats sev nevar noteikt, kur ir tā šaurā, trauslā līnija, kad, izrādās, tomēr ir pārāk slikti, var arī nepāriet.

Par ilgstošām galvassāpēm u.c. ilgstošām lietām pēc potes - ģimenes ārsts, ZVA informēti, ziņojumi uzrakstīti, izmeklējumi veikti?


Marso
Kur tādu statistiku dod? Piepārdod pie pīpējamajiem paklājiem?
Nevienu nepazīstu, kuram pēc potes būtu kautkādas īpašas komplikācijas (t vulgaris neskaitās). Bet potēti apkārt ir ļooti daudz cilvēku, nu visi praktiski, mazie meža dīvainīši par laimi ir mazākumā manā burbulī. Un neviens arī no potes nav saslimis kā te histēriķi klārē.
Savukārt ar kovidu vismaz septiņus zinu, kas slimnīcā pabija, viens miris.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18423303