kovid, rindas pie Lidl, politika!

cirkusk

Slēdza NobodyIsPerfect: "Limits".
cirkusk

ar kaut ko taču cilvēkiem ir jānodarbojas

Liela, labi zināma privātklīnika jau sapotēja savus darbiniekus ar trešo poti. Labā ziņa, visi dzīvi.

Vinnny

Diskusijas, šopings, lēmumpieņemšana utt.

Optimists optimistiem optimists.

cirkusk

Riparia

Nopietni, gatavi šajā drēgnumā stāvēt vairāk kā stundu, lai tiktu pirmie iekšā veikalā, kurš turpat vien atradīsies arī pēc mēneša, pusgada un gada?.

aizslēdza tēmu, kamēr es atbildi drukāju tagad cilvēki atstādināti, kaut kas taču viņiem jādara- tik pat labi var arī rindā pie Lidl stāvēt

Vinnny

cirkusk nop. Atstādinās novembrī.

cirkusk

mums šobrīd ziņās uztraukums par bērniem zem 12g. tieši viņi šobrīd izplata infekciju un katrs simtais pozitīvi testētais bērns sobrīd ir slimnīcā.

skolās bērniem zem 12g grib atkal ieviest maskas!

Papildināts 19.10.2021 11:26:

Vinnny
Atstādinās novembrī.
āā. es sapratu, ka daļa jau tagad atstādināti, jo neiet vakcinēties.! tak tepat cālī tā sapratu.

Resnā Žurka

Sīkbūtne

Trešo poti izskata par varbūt noderīgu personām ar izteikti vāju imunitāti (nu tur kā Izraēlā, kur tuva radniecība laulībai ir ok) vai slimības un vecums, kas nomāc imunitāti. Vai mediķis, kas dabūjis pirmajā tūrē un strādā ar kovidslimniekiem. Nu bet tādam normālam parastam potētam papildus deva nedod nekādu būtisku papildus efektu, lai būtu vērts.

Aktuālāk ir sapotēt to grupu, kas ir tipiskais kovidnodaļas pacients. Un tur jau tendence ir visai skaidra iezīmējusies.

Upene

Vakar runāju ar vienu nevakcinētu čiepu. It kā normāla meitene, bet nu...

Slimnīcas nemaz neesot pilnas, viņai viens pazīstams ārsts teica, ka visi darbā sēžot bezmaz tukšās nodaļās, tas viss tikai tā izbazūnēts...

Vinnny

cirkusk varbūt atstādināti nesaistoši ar vakcinēšanos. Tad jā.

Ieilgušos pošmīžus atstādinās nov.vidū.

Riparia

cirkusk
āā. es sapratu, ka daļa jau tagad atstādināti, jo neiet vakcinēties

Ne, ne, laiks tika dots līdz 15. novembrim.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18423357