kovid, rindas pie Lidl, politika!

cirkusk

Slēdza NobodyIsPerfect: "Limits".
siikbuutne

Aabece
Plaušu karsoņi un visi citi apsaldējumi
Plaušu karsonis = apsaldējums?

Ja man būtu kaķis, es nevienam neteiktu. Un tad kāds atnāktu pie manis ciemos - - - BET TUR KAĶIS! 

Aabece
Nu šausmīgi! Kā tā valdība atkal ir visu ne tā izdarījusi.

Aabece

siikbuutne
Ausis, muguras, utt. Neesi sīkumaina, siilbuutne.

red bull

jenifera
par ārā neiešanu vakaros. Jā, manī arī rodas pārdomas, vai tam tiešām ir nozīme mūsu apstākļos. Vasarā būtu nozīme, bet tagad?
Mēs te vakar par šo "izpīpējām", ka tas laikam domāts, lai novērstu iespējamos privātos piseļtusiņus vakaros, arī tās lielveikalu stāvvietu ballītes, kuras organizē, jo oficiālie tusi nenotiek.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Aabece

Vika Pēdija
Valdība danco pa grābekļiem. Ieildzis jerusalema čelendžs.

Aabece
Un iedzīvotāji?

black sand

Traki vispār valsti kura nevar vienoties ne par to kurš vainīgs ne par to, ko darīt!

Bet cik noprotu nākamā tēma dienaskārtība būt atkal par to ka uzsniga sniegs bet nav lāpstas un kādēļ vīruss apģērbu veikala līp ka traks bet Maksimas apģērba stendos nelīp ne lūgt ne prasits

Ē, nu jā. Pirms kāda laika tika uzstājīgi aizrādīts, ka apsaukāties neklājas. Ja premjera kungs, tad premjera kungs, nevis kaut kāds tur "piekars". Un nu jau vairākas dienas te tiek regulāri lietots tāds diezgan vulgārs nevakcinēto cilvēku apzīmējums. Un no tiem, kas toreiz iestājās par pieklājīgu izteiksmes veidu, tagad nav nevienas iebildes. Laikam pavisam mierīgi varam atgriezties pie izteikumiem "tas, kuram galva kā vecam zilonim paduse", kā arī turpināt bagātināties ar savstarpējo epitetu daudzveidību.

Duujaa

Par sab.transportu runājot, nevakcinētiem nebūs atlaides, nu tas gan nemaina to, ka cilvēks tāpat brauks tajā autobusā, ja ir darbs klātienē, ko nevar attālināti. Par etalonu atjaunināšanu būs jāmaksā. Šie cilvēki to nav prasījuši, ka jātaisa pilnīgi jauns e-talons. Jaukākais gan šajā stāstā ir tas, ka ar mūsu medicīnas datiem atklāti mētājas apkārt, nu jau Rīgas satiksmei iedosim visu paketi ar datiem, kurš nākamais vēlas?

black sand

Tūlīt arī nakts pastaigu mīļotāji tumšos rudens vakaros vēja un lietū, pacels balsi!

Virnigi dzīvnieku žēl, viņiem sanāks reāls čurajamais gavēnis.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18423357