Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

E- veikali ar partikas un ikdienas precēm ar piegādi

Diančiks

Sveiki, cāļa tauta! Skatos, ka tautais uztraukums, ka sakarā ar komandantstundu nepaspēs iegādāties pārtiku un citas lietas. Aicinu padalīties ar jums zināmajiem veikaliem, kas to visu nodrošina internetā.

Izmantojiet e-veikalu piegādes iespējas. Pilns veikalu, kuri piegādā uz mājām, pat uz mazajiem miestiem.

Te būs daži, kas veic piegādi visā Latvijā. citro (visas preces), Rēzeknes gaļas kombinats, Gaļas pārstrādes uzņemums Nākotne (gaļa), Orkla veikals (saldumi, konservējumi, čipsi)- visi ved uz mājām. Un dalai pat skaidro naudu nevajag, var ar pārskaitījumu vai bankas karti kurjeram samaksāt.

Man jau šķiet, ka tā ir lieliska iespēja mainīt savus paradumus. Man jau ļoti patīk, ka nav jāstiepj pirkumi uz mājām, to izdara čaklais kurjers.

Diančiks, protams, ka pariesim...bet, man personigi, riebjas, ka esi piesiets majai konkreta laika gaidot kurjeru , tapat nepatik pasutit partiku to neredzot. Ok, piena paka tas viens, bet svaigo galu...piem.liellopu vispar ir neiespejami...jo liellopam loti butiska ir kvalitate, pasutit un samaksat par sliktas kvalitates galu, ja nu vienigais pasuti, atved paskaties un vari pateikt, ne paldies...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18423383