Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pensiju 3. līmenis jeb kur jūs liekat lieko naudu?

Laasminja

AsTheCopperStatue

reitings
Ja es pieteikšos Indexo, kas notiek ar manu Swedbank kontu? Tad man jāveido 2 konti?
Es no Swed pārcēlu 2.līmeni uz Indexo. Konts palika Swedā, krājkonts arī pagaidām Swedā (bet apsveru citus variantus arī, lai nav visas olas vienā groziņā). Nekādu sankciju nebija no Swed puses. Tagad 3. līmeni jau atvēru uzreiz Indexo.

Как медное изваянье

Paldies par palīdzēšanu! Skatos jau, kā nauda vairojas Esmu apmierināta ielieku naudu un aizmirstu.

Starp rindiņām saprotu, ka 3. līmeni var krāt vairākos plānos? Nekur tā skaidri nav pateikts.

ace
Jā, tās ir tavas personīgās iemaksas, dari kā gribi. 2.līmenī nav tavas iemaksas. Sava veida veikala konts, kurā krājas procents no pirkuma summas kura jāmaksā jebkurā gadījumā. Tāds cashback sanāk, 2.līmenis.

atzīstos, nedaudz šīs diskusijas iespaidā atvēru 3. līmeni. Skatos - ak, kā sagrauzta nauda, kritums ap 8 % sanāk! Saprotu, ka neko jau darīt nevaru, bet stulbi tāpat. BŪtu labāk 3 kleitas nopirkusi

Kāda jums situācija ar šo? Vai arī ir reāls kritums (ok, es dažus simtus tik ieguldīju, bet zaudējums ir pārdesmit eiro)?

Lasīju viedokli, ka tagad ir īstais laiks tur ieguldīts. Vai tiešām? Tiešām? Jūs veicat iemaksas 3.līmenī tagad, kad tur viss krīt?

Dzeltenacielava

Jā, veicam. Arī tagad, kad viss krīt.

nesaprotu

No dažiem tūkstošiem katru mēnesi tiek zaudēti vairāki simti. Man jau šķiet, ka tādā tempā turpinot, tur vienkārši viss izkusīs.

Šobrīd daļu esmu izņēmusi, ieguldu īres dzīvokļa remontā un iekārtošanā.

Jā, palika automātiskie ieskaitījumi 3PL. Laiks rādīs, jo tas kas pa lēto, pēc gadiem 5 var būt ieguvums

lbv1981

Tas ir pilnīgi normāls process, ka kādu periodu ieguldījumu vērtība krīt un tad atkal ceļās. Ne velti 3.līmenī iegulda uz daudziem gadiem. Šobrīd krīt vērtības visiem. Tie, kam izdosies nopirkt zemākajā vērtības punktā, iegūs vairāk, kad cenas atkal kāps. Kaut kad jau tas notiks, tikai, protams, neviens nezina kad.

Atbildot uz jautājumu - ieguldījumus turpinu un pat palielinu. Šobrīd to darīt ir daudz prātīgāk nekā pirms gada, kad vērtība tiešām bija ļoti augsta.

lbv1981
vai sanāk, ka tagad par 100 eiro var nopirkt vairāk akcijas un obligācijas, kur nu tas līmenis iegulda? Es jau redzu tikai, ka mana summa, piemēram, no 500 ir nokritusi uz 420 - bet to, ka man 200 akcijas kā bija, tā palika, es neredzu... Skatos tik uz summu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18423875