skolas maiņa mācību gada vidū

guntish

Slēdza guntish: "Atrisināts".
guntish

Sveiki! Man jautājums, cik lielas iespējas tikt kādā valsts ģimnāzijā mācību gada vidū pamatskolas klasēs? Tā vispār mēdz būt, ka izsludina brīvās vietas, ja tādas ir, protams? Vai jāinteresējas labāk pa tiešo? Vai tomēr jāgaida nākamaais mācību gads?

Jautājums arī par neģimnāzijām, tur, protams, varētu būt cita kārtība un iespējas lielākas. Meklējam labu skolu bērnam, kam padziļināti interesē tieši eksaktie priekšmeti. Iemesls- skolā nevakcinēto skolotāju dēļ nenormāli daudz vakanču un nav cerību, ka mācības noritēs kvalitatīvi. Jo kur dabūs tos visus skolotājus tik īsā laikā? Runa par Rīgas skolām, Pārdaugava, centra rajons.

Četri vēji

Pa vidu brīvās vietas netiek izsludinātas. Konkurss parasti tiek izsludināts pavasarī, iestājeksāmens - maijā vai jūnijā. Šis, atšķirībā no uzņemšanas uz 7.klasi, katrai skolai savs, nav kopējais.

Tagad laikam nav citu variantu, kā prasīt pa tiešo. Nepaprasīsi - neuzzināsi. Prasi 3.ģimnāzijai, iespējams - ĀVĢ.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Un ja runa ir par to visai specifiskās ievirzes skolu, par kuras antivaxeriem tagad daudzi satraucas, tad plus vēl nāks klāt pāreja uz parastas programmas skolu, kas nebūt nav viegla (vismaz man zināmajiem skolniekiem). Ja tiešām tā, es uz Valsts ģimnāzijām vismaz pagaidām neskatītos (kontrasts būs par lielu, jo pieeja pavisam cita), bet meklētu normālu parasto skolu, piemēram, 41. vsk. Adaptēsies, gan jau tās ģimnāzijas nekur neaizbēgs (uz 10. klasi, piemēram).

guntish

Tā jau ir, taisnība Paldies! Skolas jautājums atrisināts.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18423933