Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Adventes kalendārs

gaura

gaura

kādus adventes kalendārus esat šogad noskatījušas? Zinu L'Occitane, Douglas, Rituals. kādi vēl ir forši? Droši varat likt arī ar citām lietām, ne tikai skaistumkopšanu.

Esselte

Pagājušajā gadā biju nopirkusi YSL- tagad vēl lielākā daļa smaržiņu, lūpu krāsu utt neizlietotas Gribētos ko jauku, bet lielākā daļa šogad man nevisai. Par MAC kalendāru visvairāk domāju- patika lūpu krāsas toņi, bet vairākas sarkanīgās acu ēnas jau nu gan nav man...

Tulip

Jā, es arī nevaru izdomāt, kuru šogad. L'occitane kalendāros pārsvarā ir roku krēmi, l'erborario pārsvarā bija dušas želejas un ķermeņa krēmi, līdz ar to man labi izlietojās viss saturs. Biju lasījusi par to ka amazon un sephora esot labi, bet paskatoties īsti neuzrunāja. Man gribētos Acqua di Parma adventes kalendāru, bet cena neuzrunā. Vēl man patīk Pukka tējas, viņiem arī ir tēju kalendarītis. Vispār doma man simpātiska- gaidot ziemassvētkus iepazīt katru dienu pa jaunai tējas garšai.

Vieda Vārna

Mani šis ieinteresēja, patīk aromātiskās sveces un citi jauki sīkumiņi https://www.notino.lv/souletto/advent-calendar-14-days-adventes-kalendrs/

Melisa

Meitai nopirku The Body Shop. Sūtīju no Vācijas.

gaura

vēl Payot liekas interesants, tur arī vairāk sejas kopšanas līdzekļu. https://www.notino.lv/payot/advent-calendar-adventes-kalendrs/

Kāpostgalva

paceļu tēmu. izdomāju, ka pirmo reizi mūžā gribu pati sev arī nopirkt Adventes kalendāru. kaut ko smaržīgu un mīlīgu. paskatījos jau Body Shop - patīk, ka ļoti liela dažādība. gribētu kādas labas idejas.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Indza

Negribu neko mega dārgu un ar dekoratīvo kosmētiko iekšā, tās man tāpat ir daudz. Esmu noskatījusi Rituals kalendāru. Līdz 13.11. Stockmann patstāvīgajiem klientiem 20% atlaide.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Asos labs, var notestēt jaunus zīmolus. Pagājušo gadu Stockmann bija savs, tas bija ļoti labs.

Charlotte Tilbury.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18424175