Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ziemas zābaki pusaudzim

gludeklis

Es Kuomu nopirku, 42. izmērs. Somijas apavos, bija atlaide, tāpat 80+ naudas. (tajā pašā Weekendshozā bija viens lētāks modelis ). Bet mans pa kalniņu ņemas, vajadzēja lai nelaiž mitrumu, silti, neslīd, lai nav pavisam zemie. Pagaidām esmu apmierināta.

Papildināts 03.12.2021 20:58:

Vēl negribēju šņorējamos - manam besī šņorēt. Puikam gribēja ņemt tādus kā mazajiem, kur tikai bāz kāju iekšā. Pierunāju tomēr uz "normāla" izskata, ar klipšiem.


Reāls besis, puikam normālus pagarus zābakus par cenu zem 100 grūti atrast, kuomas veidīgi nepatīk, botveidīgi nepatīk, laikam pašai būs jāsāk dizainēt.

Katram savs

Dūducis*
Paldies par Somijas apaviem. Ir Riekel pāris modeļi, cik atceros, viņiem ir diezgan laba kvalitāte. Varētu aizbraukt uz vietas un nopirkt.

Vēl iekš mysport skatos Jack Wolfskin, piemēram, šādus: https://www.mysport.lv/lv/jack-wolfskin-woodland-texapore-wp-mid-men-s-black.html. Arī labi, ka ir pieejami veikalā uzlaikot.

Kukaramba
Reāls besis, puikam normālus pagarus zābakus par cenu zem 100 grūti atrast
Vai ne? Un man vēl sanāca "skopais maksā divreiz" - rakstīju, ka jau nopirku pa ~60 eur, tie jāmet miskastē, un tagad vēl jāizdod ap 120. Uz vienu sezonu.

Papildināts 04.12.2021 09:10:

Kas tā par firmu HH? https://sportland.lv/product/hh_the_forester_10513_996

gefija

https://ntrend.lv/78-puszabaki arī var paskatīties. Sūta uz Omnivu.


ReadIt

Katram savs
Ir pieredze ar HH (Helly Hansen) apģērbiem, ļoti laba kvalitāte. Ar apaviem diemžēl nav pieredzes. Bet bieži mēdzu nokopēt apavu modeļu nosaukumus un iegooglēt ''reviews'''.

Papildināts 04.12.2021 13:05:
Piemēram, re kur, laikam Tevis liktajam modelim atsauksmes var palasīt:
Sorry, ja cita krāsa.

Katram savs

Paldies visiem par padomiem! Tikām pie šādiem Jack Wolfskin zābakiem: https://www.mysport.lv/lv/jack-wolfskin-woodland-texapore-wp-mid-men-s-black.html. Par to, kā tas notika, ierakstīšu covid tēmā, ja nepaslinkošu - tas ir vesels stāsts.

Avene77

HH ļoti labi apavi.

Papildināts 04.12.2021 23:29:

Katram savs
tieši tie zābaki kas linkā vīram ir, man tādi paši zili. Ideāli. Vīrs vienus 3 gadus nonēsàja, nopirka jaunus tādus pašus. Man pašai arī trešā ziema, kājas sausas, siltas, nesvīst.

Spulgacite

Pievienoju Avene77, man arī tādi HH zābaki. Ļoti ērti, mitrumizturīgi un ilgi kalpo, bet lielajos mīnusos man bija par aukstu. Tad valkāju Camel Active zābakus ar aitas vilnu, kas arī man jau kalpo kādus 7 gadus!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18424321