Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Peony Shop koppasūtījums 2022

Traips

Lolipops

Shis ir tevs/mate daudzam skaistulem, brinishkigus bernus dod

Papildināts 05.01.2022 20:31:

T.i. Salmon dream

Papildināts 05.01.2022 20:34:

Es Paula Fay ieliky starp My love, Hillary un Dynasty (trijsturis) Hmm, varbut Hillary samainit ar kadu citu besho?

Papildināts 05.01.2022 20:34:

Paula Fay nenomaks ar savu koshumu Hillary?

Vieda Vārna

Paula Fay nenomaks ar savu koshumu Hillary

Paula Fay ir diezgan agra, kā ar Hilariju? Vispār viņai ir izteikti spēcīgas, druknas lapas, man bija blakus Etched salmon, tam lapas nelielas un blāvas, izskatījās briesmīgi. Itoham blakus noteikti labāk.

Daiquiri

Vieda Vārna
Peoniju kolekcionāre Татьяна Дедегкаева vienā no forumiem publicēja divus savu peoniju fotoattēlus un uzdeva jautājumu - kura no ābām manā kolekcijā augošajām 'Salmon Dream' peonijām ir īstā? Pirktas dažādās peoniju audzētavās, abas viena vecuma, iestādītas blakām. Vienai paliek brūni putekšņi, otrai nē.
Varbūt ir idejas?

Albus Dumbledore

Pirktas dažādās peoniju audzētavās, abas viena vecuma, iestādītas blakām. Vienai paliek brūni putekšņi, otrai nē. Varbūt ir idejas?
Atkārtošos. Lai pavasarī vēro asnus, tad kā aug kāti un ja arī zied vienā laikā ... tad būs viena un tā pati šķirne.

Ja labi ieskatās, t.i. uzliek brilles , tad arī pirmajā foto ir brūni ziedputekšņi.

Labajām meitenēm jāprot to pašo ko sliktajām, tik daudz labāk.

zemudensroze

Manuprāt, Salmon dream ziedputekšņus sabrūnina salnas un skudras. Izkož caurumu un cirkulē iekšā, ārā. Ziediem, kas vēlāk atveras, nav brūnu ziedputekšņu.

Kādas atsauksmes par Pastel Splendor? Man pēc video šķiet, ka smukāka nekā Pastel Lilas. Varbūt varat pastāstīt cik lieli ziedi? Vai ir iespējams sakooperēties uz 3+?

Daiquiri

Dzeram pēcpusdienas kafiju ar lauku kaimiņieni, skatāmies "Madaras" bildes un škirņu aprakstus. Un pēkšņi jautājums - kāpēc mēs koppasūtījumā neesam pasūtījušas kasti 'Flying Pink Saucers'?

Ja ņem kasti, tad cena arī uzrunā.

Ieskatījāmies "Форум Дачный...", krievu peoniju kolekcionāri sajūsmā par 'Flying Pink Saucers': "Высокий , смотрящий в небо.... Огромные цветы-тарелки на высоких, толстых "ногах", выдержал все ураганы и ливни без всяких поддержек.... Этим летом выдал половину махровый цветов... О чень приятный аромат..." Arī Edgars Bite no "Madarām" ļoti slavē šo šķirni, var paskatīties viņu katalogā.

Iekopēšu dažas людовик un NikiTa foto. Būšu Rīgā, pameklēsu video.

Daiquiri
Apskatījies, ka Madaras nenolaiž cenu un atkal sāka kņudēt pakerūtē, ja?

Daiquiri

Agnese1976
Apskatījies, ka Madaras nenolaiž cenu un atkal sāka kņudēt pakerūtē, ja?

bet ir taču forša, vai ne?, un 2010 APS Grand Champion.

Daiquiri
Viņa mani jau kuro gadu nelaiž vaļā, bet nav. kur. stā-dīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18424729