Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pastaigu, sporta rati

tete12345

Sveiki! Vai varat ieteikt kādus pastaigu, sporta ratus, kurus var salocīt, atlocīt ar vienu roku un būtu pietiekami ērti arī ceļošanai un ikdienas pastaigām?

Es nopirku Joie. Man ļoti patīk, bet vēl nav mēģināti. Stāv istabā un gaida siltāku laiku. Bet nu var izlocīt ar vienu roku, sver ap 10 kg un bagāžniekā ar iet iekšā.

Viennozīmīgi cybex s2+

7kg, visu var izdarīt ar vienu roku, šaurs rāmis, ieies visšaurākajā liftā, perfekta amortizācija tik viegliem ratiem. Neko labāku nespētu vēlēties. Vienīgi, lidmašīnā rokas bagāzā par lielu, bet tur ietilpst laikam tikai vieni LV nopērkamie rati-yoyo.

Joie ir smagās kategorijas sporta rati. 10kg nu dien nekotējas kā viegli.

eivisa
Autore neprasīja vieglus. Viņa prasīja ērtus un ar vienu roku salokāmus. Pēc tās smagās emmaljungas, kas vēl jādala 2 daļās un bagāžniekā neiet- Joie liekas vienkārši pasaka.

Haha Autorei pēc joie pasaka liktos cybex

eivisa
Nu, nu, ja gribēs braukt uz jūru vai pastaigāties pa zemes ceļiem, tad joie būs ideāls vidējais aritmētiskais. Tie ir gana ērti saliekami un ar salīdzinoši labu caurejamīgu, ko noteikti nevar teikt par Tevis pieminētajiem cybex.

Papildināts 16.12.2021 14:05:

* caurejamību

Es nestrīdos par ratiem. Absurds. Es tikai atbildu autorei ar ieteikumu. Vai esi braukusi ar manis pieminēto cybex modeli? Izbrauc gan jūru, gan mežus, gan pa trepēm no 5.stāva ideāli ar visu bērnu iekšā var nobraukt lejā. Gan jau autere pati pratīs izvēlēties labāko

Protams, ka cybex un joie ir pilnīgi 2 dažādu kategoriju un cenu firmas.

Bet katram jāvērtē tomēr tie ceļi, ko grasās braukt, jo tieši no tiem atkarīgs riteņu lielums utml., un arī savas finanses, lai nav rati jāpērk kredītā

eivisa
Man pašai nav bijuši cybex rati, tā iemesla dēļ, ka paziņai bija, nezinu, kas par modeli, bet nu vienu reizi mēs mēģinājām paiet nelielu gabaliņu pa grants segumu, tas bija ļoti skumji. Nesaku, ka ar joie bija baigi viegli, bet cybex vienkārši lēkāja pa akmeņiem.

Zizizi

Mums bija vairāki. Kā vieglos ratus pirmos nopirku Chicco Liteway- sū...s ne rati. Der tikai lielveikala pastaigām- bērns šļūc ārā, pie groza nevar tikt, brauc tikai pa līdzenu virsmu. Pēc šī sliktā pirkuma nopirku Joie 4air. Mazliet smagāki, bet ne smagi. Praktiski, ar vienu roku salokāmi, kompakti, gar jūru pabraukt var, ja nobloķē riteņus, taču ja ir baigās smiltis, tad grūti, pa mežu un pastaigu takām- viss ok. Cena arī ok. Noteikti iesaku.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18424903