Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai vakcinēsiet skolniekus līdz 12?

Anits

Noteikti nevakcinēšu. Mani bērni nav izmēğinājuma trusīši.


Marie

Izlasi šo te:

"The risks are more evenly balanced in younger persons aged up to 40 years, where we estimated the excess in myocarditis events following SARS-CoV-2 infection to be 10 per million with the excess following a second dose of mRNA-1273 vaccine being 15 per million."

Vai tad 10 > 15 ?

Pēdējās izmaiņas: Lauku puķe, 17.12.2021 01:01.

Lauku puķe

Bet tu izlasi tās tālākās rindkopas arī Var jau izgrābt vienu citātiņu no teksta, tad rodas pavisam cits skatījums, bet labāk būtu visu kārtīgi izlasīt, arī secinājumus.

Turklāt šis pētījums nav par bērniem, starp citu. Bērni tur vispār netiek pieminēti.

Vaccination for SARS-CoV-2 in adults was associated with a small increase in the risk of myocarditis within a week of receiving the first dose of both adenovirus and mRNA vaccines, and after the second dose of both mRNA vaccines. By contrast, SARS-CoV-2 infection was associated with a substantial increase in the risk of hospitalization or death from myocarditis, pericarditis and cardiac arrhythmia.


S.Kamis

Ja ģimenē vakcinēti visi pieaugušie, ieskaitot lielos brāļus/māsas un atsevišķi dzīvojošos vectētiņus un vecmāmiņas, neredzu iemeslu vakcinēt 11 gadus vecus un jaunākus bērnus, kuri nav riska grupā.

P.S. Tā kā vakcīna negaratnē nesaslimšanu, visi miokardīti, sindromi utt., kas varētu piemeklēt pārslimojušos, teorētiski attiecas gan uz vakcinētiem, gan nevakcinētiem bērniem.

Noisette

Marie
cherry picking ir viens no dezinfo grābekļiem Kāpēc lasīt nākamo rindkopu, ja cipariņi iepatīkas


Impossibility is a kiss away from reality

Anits

kāds būs starplaiks starp potēm? 3 mēnesi vai 21diena?

mazums

Anits
Tak visur saka , ka 3mēneši ne ātrāk!

mazums
Tak visur saka , ka 3mēneši ne ātrāk!
Ne gluži. Šobrīd rekomendē otro poti pēc 3 mēnešiem, bet nepieciešamības gadījumā var arī pēc 21 dienas tā pat kā lielajiem.
Vakcinācijas sertifikāts tikai 15 dienas pēc otrās potes.


Vakcinēšu gandrīz 12 gadus veco meitu, jo gribu paspēt ar to bērnu devu. Viņa mums pēc auguma un svara ir mazāka nekā brālis savos 8 gados un savā klasē pati mazākā, tāpēc negaidīsim 12 gadus, kad ir lielāka deva. Vakcinēsim arī tāpēc, ka no 12 vajag to sertifikātu, jo, piemēram, pat uz baseinu ar ģimeni nevarēs iet. Brāli (8gadi) pagaidām vēl domāju, jo sertifikāts nav aktuāls

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18424923