Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai vakcinēsiet skolniekus līdz 12?

Anits

Raudene_21

dundurs7777

Negrasos pārbaudīt, vai mani bez potes izslimos vieglāk. Ja ir tāda iespēja, uzskatu, ka tā ir jāizmanto.

Primāri jau skaidrs, ka pasargā no smagas saslimšanas.

Neviena vakcīna nepasargā no saslimšanas, tas ir fakts.

Raudene_21
Neesmu redzējusi nevienu smagi slimojošu bērnu. Bet nu-mani allaž priecè, ka kādam tomēr vajag un skrien pa priekšu.

Papildināts 10.01.2022 20:13:

Tas , kuru redzēju, tur bija visas predispozicijas.

Upene

IngaN
Neesmu redzējusi nevienu, kas būtu cietis sadursmē ar vilcienu. Nez, ko tam dzelzceļam vajag, ka visur skraida ar savām reklāmām "noņemiet austiņas", "nešķērsojiet dzelzceļu neatļautās vietās"?

IngaN
Tad iesaku pasekot spkc publicētajai statistikai. Bērni ar vidēju vai smagu slimības gaitu vismaz 25 hospitalizēti. Jā, gan jau blakusslimības, bet priekš kam pārbaudīt? Ja vakcīna nebūtu droša, bērniem to potēt neļautu. Paļaujos uz zinātni un arī pati esmu ar 3 vakcīnas devām jau. Vajdzēs 4to, tad potēšu arī to!

Puuce_L
Sekoju klātienē. Visai informācijai. Nav iebildumu, ja kāds seko informācijai medijos. Vēl mazāk iebildumu, ja kāds ved špricēt savus bērnus.

sibilliana

Puuce_L
Pilnīgi piekrītu uz visiem 100%. Visi pēkšņi tādi speciālisti medicīnā, ka prieks....

sunny droplet

Puuce_L
Ja vakcīna nebūtu droša, bērniem to potēt neļautu
Nē nu, var jau tam ticēt, ja tā gribas.

Bet apgalvot, ka ir droša, nevar neviens. Un es tam esmu dzīvs pierādījums. Paldies Dievam, ka dzīvs.

Šeit tika jautāti viedokļi, katram, protams ir tiesības uz savu. Katrs mēs izvēlamies savus riskus (šajā gadījumā bērnu).
Un riski ir abās pusēs. Katrs pats izsver risku/ieguvumu proporciju sava bērna konkrētajā gadījumā.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

AAfrika

Es savu 10-gadnieci vakcinēju. Arī 12-gadnieci. un paši esam saņēmuši jau 3. devu.

Pati jau strādāju no mājām 2 gadus, bet bērni staigā uz skolu katru idenu un kontaktējas aktīvi ar klases biedriem. Risks saslimt ir diezgan augsts.

Vai kāds zina sīkāk par 7gadīgo igaunu bērnu, kurš nomira no kovid? Vai bija smagas blakusslimības. Man šķiet nav jāpotē pilnigi visi bērni, bet tie, kam blakussaslimšanas gan. Man abi potēti. Pusaudzis 14 gados. Un meita tagad 11 gados. Abiem fonā astma, salīdzinoši vieglas gaitas gan, jo kontrolēta. Meitai viena niere tikai. Tā kā kovids var būt viltīgs, man mierīgāk, ja potēti. Blakņu nebija nekādu. Mēs, vecāki, panesām daudz smagāk- man grūtākā bija 2. pote, vīram trešā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18424923