Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai vakcinēsiet skolniekus līdz 12?

Anits

dundurs7777

bopa

Piekrītu, ka jāvakcinē bērni ar kādām hroniskām blakusslimībām. Rados ir tāds bērniņš, savakcinēts. Ir ģimenē vēl 2 bērni, tos nepotēja.

Šobrīd savus dēlus -5 un 8 gadi nevakcinēšu.

13 gadīgais gan ir vakcinēts. Paši ar vīru arī esam, bet noteikti neesmu gatava laist sev iekšā organismā kk "būsteri" reizi kvartālā vai pusgadā.. kur nu vēl bērniem.

Tāpēc pagaidām nogaidīšu

BlackCat

Pandēmijai beidzoties (ceru, ka reiz tas notiks), no sirds ceru, ka cilvēki palikt tikpat "viedi" kā šobrīd

Goldija

Tās,kuras jau potēja bērnus 5-11 vecuma grupā- kādu intervālu starp potēm izvēlējāties?

Šobrīd tas 3 mēnešu intervāls ir saīsināts līdz 6 nedēļām ( kam riska grupa- tam 3.nedēļas), bet lasīju ārzemju avotos,ka tur iesaka 8 nedēļas, kā labāko periodu 2.potei.

Sissi3

Goldija
Bija trīs nedēļas starp potēm. Bez riska grupas.

http://lbyf.lilypie.com/lKeCp2.png

http://lagf.lilypie.com/0MmUp1.png

Es tāpat visai pasaulei esmu kā skabarga pakaļā.Dodiet man vairāk brīva laika pārdomām,un es kļūšu vēl lielāka skabarga...

ICH BIN BEKLOPPT UND IMMER GUT GELAUNT...

5,5g.Sākumā bija pie mums tie 3 mēneši, beārzemēs rakstīja par 3 nedēļām, kā ideālo. Bet drīkstēja agrāk. Mums sanāca 4as nedēļas starpā, jo kad pagāja 3, tieši bija bd karantīna.
Gribējās sapotēt, lai druusku drošā pa ziemu tajā bd.Tālāk jau tad jāskatās. ar šo pašu vakcīnu diez vai jo pret omikronu tā nav pārāk efektīva. Jāskatās, kā tā pandēmija un vakcīnas attīstīsies tālāk. Var jau būt, ka panedēmija nobeidzas un šis tiešām reducējas uz kaut ko līdzīgu kā parasta saaukstēšanās..

lapor

Bērni- 8, 12 un 14 gadi. Nepotēju un nepotēšu.

Paprika

Otrajā nedēļā pēc vakcīnas dabūja Omikronu, nezinu vai otro devu vispār vajag.

Visi jau nevar buut balti, puukaini un nevainiigi...

Juniors

Goldija

Paprika
Nu jā, tagad jau tāds laiks, kad omnikronu var dabūt viegli, visapkārt tak slimo visu laiku.... es tādā situācijā ar otro devu laikam nesteigtos...tad nu tiešām varbūt pēc garāka laika perioda, jāmeklē informācija par šo... Manam gan pirmā vakcīna bija decembra beigās, tagad ir pagājušas astoņas ar pusi nedēļas, vakar tad ielaidām to otro devu. Reakcijas pa nakti īsti nekādas nav, tikai nedaudz sāp potes vieta šobrīd. Nedaudz šaubījos, vai laist tagad vai gaidīt marta beigas ( 3 mēneši), bet nu , ja reiz vienu ielaidām, tad otrajai tagad likās labākais brīdis, bažas tikai par to, ka pēc vakcīnas varētu būt pazemināta imunitāte, līdz ar to var beidzot noķert to omnikronu, bet nu cik ilgi vilksim garumā. Cerams, izdosies izturēt vēl šo trako februāri un martu.

naomy

Bērni 12 un 14 gadi - nepotēju un nedomāju to darīt

Meitenes ir vislabākās

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18424923