Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai vakcinēsiet skolniekus līdz 12?

Anits

Vajag viedokli. Vai visi izpotēja otro devu? Nezinu, vai jā vai nē. Decembra beigās meita (tobrīd 11) dabūja pirmo poti. Lielākā daļa no klases izslimojusi, bet laikam ne gluži visi. Nesaprotu, vai vairs jēga tai otrai potei. Biju cerējusi, ka būs jau kautkāds uzlabots variants pret omikronu.
Dēlam 14, klasē nav vienīgais slimojis. Potēts oktobrī.
Mēs, vecāki, arī neesam slimojuši. Decembrī mums bija 3.pote.
Bet par meitu nevaru izlmet. Kamēr bija milzigā saskmstuba skolā, negribēju otro poti- lai nav tieši veinlaikus pote un saslimšana. (Jo daudzi slimoja). Bet tagad vairs nezinu, ko darīt.


bopa
No kā tik lielas bailes, ka obligāti jāpotē? Bērniem laba imunitāte, bet par visām varītēm grib poti "iebliezt". Tie klasesbiedri tik smagi slimoja, ka jūsos bailes iedzina?

Savu 12g nepotēju un nepotēšu. Izslimoja ar 1 dienas temperatūru 37.5 un viss.

Ikdienā lieto tikai D vitamīnu.

vanadzeens
Bailes ir, jo bērniem astma.

Bet tagad omikrons, kam pote palīdz nosacīti plus izplatība iet uz leju, nāk pavasaris. Tamdēļ arī nevaru izšķirties. Nav jau arī gluži cukurūdens.

Papildināts 30.03.2022 18:45:

Pa lielam mani interesē tikai to viedoklis, kuri savus sapotēja decembra beigās, janvārī. Vai tagad aizvedāt uz otro poti, 3 mēn pagājuši.

Noisette

bopa
dēlam 3 mēneši pēc pirmās būs aprīļa sākumā - jā, aizvedīšu. Klase slimoja, viņš kautko tur arī papuņķojās, bet paštesti bija negatīvi. Lielāks daudzums spaika antivielas par ļaunu nenāks.


Impossibility is a kiss away from reality


Kā vilku piemin, tā vilks klāt.
Meitai šoavakar sāka sāpēr kakls un nelielas iesnas. Uztaisīja 2 paštestus- pozitīvs. Tā ka nu jau otra pote atkrīt automātiski, nepotēšu, pat ja kautkāds lielais tests būs negatīvs.

Tagad jācer, ka slimos viegli. Un citi nesaslimsim ģimene. Vēl nesaprotu, kam kas jāievero, tie noteik tik ātri mainās. Mums ar vīru laikam nav karantīna, jo esam ar 3. poti. Bet dèlam nupat 5 mēn pēc otras potes. Nezinu, par iešanu uz skolu. Kaut viņam visa klase jau nesen viens pec itra izslimoja,

Papildināts 30.03.2022 22:18:

Ja kāds gudrāks var uzrarkatsīt, kādi noteikumi šobrid par iešanu uz skolu radiniekiem, būšu pateicīga. (Brālim tests negat)

Man citā tēmā jau atbildēja. Un arī dēla audzinātāja teica, lai iet, tasīs paštestu skolā.

Bērni - 12 un 16gadi, nav potējušies un nedomāju to darīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18424923