Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aukļu izmaksas

Tulip

Tulip

Kādas šobrīd ir algas? Cik jūs maksājat auklītei mēnesī?


500 pieskatītāja prasīja, tās, kas gatavas darboties ar mazo no 600+ ceļa izdevumi līdz pāri 1000 eur.

laumish

Eur 6/h

Aukle no aukles ļoti atšķiras, viena būtu vairāk saucama par pieskatītāju, citu varētu kvalificēt vairāk kā guvernanti- attīstošas nodarbes, valodu mācīšana, utt. Bet vispār algas atšķiras tāpat kā vispār atšķiras algas konkrētajā teritorijā. Rīgā dārgāk, mazpilsētās un citās vietās, kur darba iespējas mazākas, lētāk. Bet Pierīgā reizēm nākas maksāt pat dārgāk. Stāstu.

Pašlaik manai kaimiņienei, kam ir 2 un 4 gadu veci bērni, nākas maksāt auklei algu 1100 eiro. Kāpēc? Tāpēc, ka no Rīgas braukt 30 km ne katra ir gatava, bet tās, kas bija gatavas, tās nebija aukles, tikai pieskatītājas. Viņa nomainīja kādas 4-5 "lētās" aukles, ja pareizi atceros.

Kaimiņiene teica, ka labāk viņa samaksā 200 eiro dārgāk, bet zin, ka aukle mācīs bērnam labu uzvedību, lasīs kopā grāmatas, mācīs zīmēt, veidot utt. Vārdu sakot, veidos bērnus par attīstītām personībām, nevis tikai baros, izvedīs pastaigāties un noliks gulēt pusdienlaiku. Viņa un vīŗs abi ir darbā aizņemti cilvēki, viņiem ir svarīgi, lai ar bērniem ir inteliģenta persona, kas viņu vietā ieliek bērnos labo.


Kastanja
Māsas bērnam ir tāda auklīte kā mini, jau ceturto gadu, maksā 500 eur+ degviela. Gatavo ēst, brauc uz jūru, vadā uz pulciņiem, uz bd ar savu auto. Bet auklītei tas ir hobijdarbs, jo uztur vīrs un viņa strādā, lai nav mājās jānīkst.

Mazinjaa

Auklei tā ir vienīgā iztika.. loģiski būtu vismaz ap 1000 maksāt.

Kas_zin

40 eur dienā, 8h. Bet ja sanāk ilgāk, saka, lai ir tie paši 40. NeRīga, 1-3 bērni, pārsvarā 2.

50 eur brivdienas, 8 h.Baldone.Viens berns.

Tulip

Paldies par atbildēm!


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18425555