Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

varat ieteikt bērnu/pusaudžu psihoterapeitu?

gandharve

Kā noprotu, šajā sadaļā visvairāk vajadzētu būt informācijai un atsauksmēm par konkrētiem pshihoterapeitiem un par psihoterapijas praksi.

Problēma ir tāda, ka pusaudzim, pēc visām pazīmēm spriežot, ir zemapziņā apspiestas pagātnes emocionālās traumas (konflikti ģimenē, šķiršanās, mātes nespēja tikt galā ar savām emocijām) kas, iespējams, ir radījušas un joprojām turpina radīt psihosomātiskas slimības un noformējušas destruktīvas zemapziņas programmas. Kā noprotu, ar šādām problēmām strādā psihoterapeiti.

Vai varat pastāstīt vairāk par LV aktuālām psihoterapijas metodēm? Vai ir rezultāti? Vēl vairāk es būtu pateicīga pr konkrētām atsauksmēm! Noprotu, ka lielākā daļa adoptēto bērnu mātes šāda veida psihoterapeitu konsultācijas izmanto. Man būtu aktuāls tieši darbs ar pusaudzi, kurš jau ir gana liels. Pateikšos par jebkāda veida informāciju - gan par darba metodēm (tīri informatīvi un labākai psihoterapijas prakses izpratnei), gan konkrētus ieteikumus.

Tā kā psihoterapijas konsultācijas ir dārgs pasākums un rezultāts, vai nu būs, vai nebūs redzams pēc ilgāka laika, negribētos gluži par "kaķi maisā" maksāt. Iepriekš pateicos!


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18425597